fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

Nowa lampa warsztatowa OSRAM

OSRAMOSRAM wprowadza na rynek nową lampę warsztatową LEDinspect PRO Space 1000.

Trzy osobne i sterowalne głowice dają możliwość tworzenia wielokierunkowego światła i elastycznego dopasowania do poszczególnych obszarów wymagających doświetlenia. Producent przewidział trzy funkcje świetlne – z maksymalnym lub minimalnym ustawieniem natężenia, a także trybem migania. W trybie pełnego wykorzystania możliwości lampa emituje strumień świetlny o łącznej wartości 2000 lumenów i temperaturze barwowej 6000 K, a pobór prądu to 10W. Oprawa chroni przed wnikaniem cząstek o średnicy ≥ 1 mm, a także przed rozbryzgami wody ze wszystkich kierunków. Lampa jest także bardzo odporna na nacisk, a czas jej działania wynosi od 4 do 12 godzin.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem