fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

Nowe filtry kabinowe

filtry DENSODENSO rozszerzyło ofertę filtrów kabinowych o osiem nowych numerów części jakości OE.

Rozszerzenie składa się z czterech standardowych filtrów i czterech filtrów z węglem aktywnym. Nowe części mają 581 zastosowań i zastępują 34 numery części OE dla najpopularniejszych modeli pojazdów marek Toyota i Lexus. Nowe filtry są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc, a szczegółowe informacje dotyczące zastosowań można znaleźć w poniższej tabeli:

Nowe filtry kabinowe DENSO zastosowania 

Zmiany zostały również wprowadzone w wyglądzie niebieskiego opakowania DENSO Aftermarket: usunięto biały pasek u dołu opakowania oraz dodano symbole recyklingu. Nowe filtry kabinowe pojawią się na rynku już w zaktualizowanych opakowaniach.

Więcej informacji o filtrach kabinowych DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem