fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

Nowe urządzenie Ravenola

ravenolRavenol wprowadził na rynek nowe urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów – ATF Professional Line 3.0.

Głównymi zmianami są funkcja automatycznego wykrywania kierunku przepływu oleju i automatycznego płukania. Po rozpoczęciu procesu urządzenie automatycznie zmienia wydatek oleju, dostosowując się do warunków pracy skrzyni biegów pojazdu w taki sposób, aby wymiana oleju przebiegała efektywnie, bez względu na różnicę ciśnień czy temperatur. Dzięki temu nie ma konieczności sprawdzania ciśnienia ręcznie. Dodatkowo urządzenie kontroluje, czy ilość nowego oleju oraz ilość miejsca w zbiorniku na stary olej jest wystarczająca do przeprowadzenia procesu wymiany.
W zestawie z urządzeniem znajduje się rozszerzony zestaw adapterów do dynamicznej wymiany, w którym znajdują się złącza podstawowe oraz m.in. adaptery do skrzyń DSG, MPS6, Powershift, Aisin Warner, DP0. Maszyna zasilana jest prądem stałym 12–15V.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem