fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

Nowy sezon akcji promocyjnej „NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ 2.0”

Portal REPXPERT dla warsztatów samochodowych wystartował z drugim już sezonem popularnej w ubiegłym roku akcji „NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ 2.0.”

promocjaSCHAEFFLER

Przez 10 tygodni uczestnicy mają okazję zdobyć po 100 nagród w każdym etapie dwutygodniowym – razem do wygrania jest aż 500 nagród.
Schaeffler, producent marek LuK, INA i FAG, dla zwycięskich uczestników zabawy, przygotował wartościowe nagrody mające na celu skuteczną promocję serwisów samochodowych.
Aby wygrać jedną ze 100 nagród danego dwutygodniowego etapu, wystarczy regularnie rejestrować punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG na www.repxpert.pl. Łącznie podczas trwania akcji można otrzymać aż pięć różnych nagród. Każdy etap dwutygodniowy to odrębny ranking. Uczestnicy akcji promocyjnej mają szansę na skompletowanie wyjątkowego zestawu nagród – do wygrania m.in. firmowa szlifierka kątowa (Milwaukee), podświetlany zewnętrzny kaseton LED, praktyczny odkurzacz przemysłowy.

Akcja NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ 2.0 potrwa od 22. marca do 30. maja 2021. Przeznaczona jest dla użytkowników portalu REPXPERT (www.repxpert.pl).
Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: www.niedajsieprzeoczyc.pl, portalu www.repxpert.pl oraz na profilu Facebook Schaeffler REPXPERT Polska.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem