fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 03 2021

Bosch: zwiększ zyski swojego warsztatu

Oświetlenie ZKW – nowość w ofercie Inter Carsu

ZKWZKW to austriacki producent oświetlenia dla przemysłu motoryzacyjnego.

Firma opracowuje i produkuje najwyższej jakości systemy oświetleniowe i moduły elektroniczne dla całego przemysłu motoryzacyjnego, zarówno na pierwszy montaż, jak i dla rynku części zamiennych. ZKW należy do grona światowych liderów działających zarówno na rynku europejskim jak i w Stanach Zjednoczonych oraz Azji. Inter Carsa nawiązując współpracę z firmą ZKW, asygnuje te markę jako godną polecenia.
W ramach oferty Inter Cars znajdują się m.in. reflektory, lampy przeciwmgielne przednie oraz światła do jazdy dziennej w technologii: halogenowej, ksenonowej, LED oraz laserowej.
ZKW jest globalnym dostawcą oświetlenia na pierwszy montaż dla takich koncernów jak: Audi, BMW, MAN, Mercedes, Opel i VW.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem