fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 03 2021

Bosch: zwiększ zyski swojego warsztatu

Nowe lampy od Lena Lighting

MagnumBatteryLena Lighting wprowadzana na rynek nową rodzinę bezprzewodowych lamp warsztatowych Magnum Battery LED XS, M oraz L, w których źródłem światła są diody LED.

Lampy posiadają włącznik z czterostopniową regulacją strumienia świetlnego, który wynosi od 200 lm do 9250 lm. Lampy są zasilane z akumulatorów Bosch 18V Professional System. Jest to interesująca oferta dla warsztatów, które pracują już akumulatorowymi narzędziami marki Bosch i posiadają na stanie akumulatory Bosch pracujące w systemie 18V Professional. W zależności od pojemności baterii, modelu lampy i ustawionego strumienia świetlnego czas pracy bez ładowania wynosi od 1 do aż 37,5 godz.
Gama produktów Lena Lighting dostępna jest przez sieć profesjonalnych hurtowni motoryzacyjnych.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem