fb logo

Aktualne wydanie

AMS 04 2022e

Castrol i XING Mobility

CASTROLtermalfluidWprowadzony niedawno na rynek płyn chłodzący do pojazdów elektrycznych Castrol ON, przepływając przez układ akumulatorowy XING Mobility, zapewnia kontrolę temperatury akumulatora i pozwala na zwiększenie jego wydajności.

Od 2015 r. XING Mobility, działający w dziedzinie technologii chłodzenia zanurzeniowego, rozwija technologie układów akumulatorowych i napędowych. Dostarcza układów samochodowych firmom, które jako jedne z pierwszych korzystają z tego typu technologii. Przełomowa technologia polega na bezpośrednim zanurzaniu powszechnie dostępnych ogniw baterii litowo-jonowych w płynie chłodzącym do akumulatorów pojazdów elektrycznych.

Dzięki nowej partnerskiej współpracy z XING Mobility firma Castrol może czerpać korzyści z możliwości adaptacyjnych i innowacyjnego ducha XING Mobility, podczas gdy XING Mobility uzyska dostęp do pionierskich badań i wiedzy Castrol w zakresie płynów. Obie firmy będą wspólnie pracować nad optymalizacją płynów i sprzętu w celu poprawy wydajności systemów akumulatorowych w pojazdach elektrycznych.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem