fb logo

Aktualne wydanie

AMS 04 2022e

Sprawdź, czy to oryginał

LUMILEDSLumileds wprowadza nowy proces weryfikacji, aby chronić kierowców przed kupowaniem podrobionych żarówek samochodowych marki Philips.

Prosta dwuetapowa kontrola zapewnia natychmiastowe wyniki i ma na celu zwalczanie coraz większego zagrożenia związanego z wyglądającymi autentycznie podróbkami, które nie spełniają norm, są zawodne i mogą być niebezpieczne.

Sprawdzenie oryginalności żarówki halogenowej, retrofit LED lub ksenonowej marki Philips jest możliwe teraz w dwóch prostych krokach. Pierwszy z nich polega na zeskanowaniu za pomocą smartfona kodu QR umieszczonego z boku lub z tyłu opakowania. Spowoduje to połączenie ze stroną Philips do sprawdzania autentyczności (www.original.philips.com). Drugi krok wymaga sfotografowania przedniej części opakowania aparatem w smartfonie, co pozwoli stronie w ciągu kilku sekund stwierdzić, czy żarówka jest oryginalnym produktem Philips.

Sprawdzanie autentyczności działa w całym regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, a dalsze szczegóły są podane na stronie:www.philips.com/authenticity-check.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem