fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2021

Delphi Technologies dla Volkswagena

Po ubiegłorocznym wprowadzeniu na rynek klocków hamulcowych do 24 zastosowań w ramach strategii „pierwsi na rynku”, firma Delphi Technologies wprowadza produkty do modeli: Volkswagen Caravelle, Transporter, Multivan i California 2.0 D z 2020 r.

DELPHI

Nowe przednie klocki hamulcowe umożliwiają firmie uzyskanie 99,89% pokrycia parku samochodowego dla klocków hamulcowych do pojazdów marki Volkswagen na na wielu kluczowych rynkach, takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Francja i Hiszpania. Delphi Technologies oferuje również tarcze hamulcowe do Volkswagenów.
Nowe klocki hamulcowe to oferta dla rynku części zamiennych przygotowana zgodnie ze specyfikacją techniczną w jakości wyposażenia oryginalnego OE.

Więcej informacji o produktach Delphi Technologies do układów hamulcowych można znaleźć na stronie: https://www.delphiautoparts.com/pol/pl/category/uklad-hamulcowy

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem