fb logo

Aktualne wydanie

AMS 04 2022e

Neolux wprowadza retrofity LED do reflektorów

NEOLUXNależąca do OSRAM marka Neolux poszerza portfolio swoich źródeł światła dla motoryzacji o retrofity LED, zastępujące tradycyjne żarówki H4 i H7.

Dzięki wbudowanym radiatorom retrofity Neolux charakteryzują się wysoką trwałością i mają stabilne parametry świetlne. Zarówno typy H4, jak i H7 świecą chłodno białym światłem o temperaturze barwowej 6000 K. Jednorodna dystrybucja światła sprawia, że nie ma efektu olśnienia, a wysoka jasność zapewnia lepszą widoczność. Wymiana jest prosta i bezproblemowa, a same retrofity pasują do wielu samochodów osobowych wyposażonych w żarówki halogenowe H4 lub H7.
Modele H4 mają moc 13/13 W, zaś H7 – 18 W. Trzeba jednak pamiętać, że podobnie jak inne retrofity LED, także produkty marki Neolux nie mają homologacji do stosowania ich w oświetleniu zewnętrznym w pojazdach poruszających się po drogach publicznych. Nie ma natomiast przeszkód, by korzystać z nich w pojazdach off-road.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem