fb logo

Aktualne wydanie

AMS 04 2022e

TecAlliance uruchamia nowy portal internetowy dla warsztatów

TecAlliance, za pośrednictwem portalu internetowego RMI Online, oferuje warsztatom bezpośredni dostęp do kompleksowych, zgodnych z dokumentacją producentów, danych dotyczących napraw i przeglądów zawartych w TecRMI.

techaliance

Przeprojektowany portal udostępnia teraz dane techniczne dla wszystkich popularnych producentów pojazdów w zakresie napraw, mechaniki, przeglądów i diagnostyki samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. RMI Online został opracowany specjalnie z myślą o wymaganiach warsztatów i wspiera cały proces warsztatowy za pomocą inteligentnych danych – od planowania wizyty z klientem po jej przygotowanie, przyjęcie pojazdu, diagnostykę, naprawy i ostatecznie przekazanie pojazdu klientowi.
Baza danych TecRMI zawiera zgodne z producentami czasochłonności, części zamienne, narzędzia specjalne, instrukcje napraw, informacje o komponentach elektrycznych i wiele innych. Aplikacja internetowa jest wywoływana z dowolnej przeglądarki bez instalacji. RMI Online jest również dostępny jako rozwiązanie typu white label, które jest indywidualnie dostosowywane do systemu firmowego klienta. Możliwa jest integracja z Dealer Management System (DMS), katalogiem części zamiennych lub innymi systemami.
RMI Online umożliwia graficzne wyszukiwanie części zamiennych i czasochłonności. Pojazd jest szybko i łatwo identyfikowany za pomocą numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN). Różne listy kontrolne, np. do aktywnego przyjęcia, wymiany kół lub kontroli przed wyjazdem urlopowym, pomagają w kompleksowym zaplanowaniu i wykonaniu wszystkich prac, zwiększaniu lojalności klientów i generowaniu dodatkowej sprzedaży w procesie obsługi klienta.
Dzięki RMI Online warsztaty mają bezpośredni dostęp do bazy danych TecRMI z danymi dotyczącymi napraw i przeglądów zgodnymi z producentami wszystkich popularnych producentów pojazdów.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem