fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2021

Zestaw do kalibracji kamer i czujników

texaRCCSNowością w ofercie TEXA Poland jest zestaw do kalibracji kamer, radarów i lidarów RCCS 3, który zamiast tablic kalibracyjnych posiada monitor.

Na monitorze wyświetlany jest odpowiedni wzór tablicy kalibracyjnej właściwy dla danej marki pojazdu. Dzięki temu nie trzeba posiadać kilkunastu tablic kalibracyjnych. Monitor ma 75-calowy ekran o rozdzielczości 4K, który, zdaniem producenta, zachowuje oryginalne wymiary tablic bez ich deformacji.
Urządzenie RCCS 3 współpracuje z oprogramowaniem TEXA IDC5, które prowadzi operatora „krok po kroku” przez procedurę kalibracji.
Czytelnikom, którzy do nas mailowali w sprawie oceny tego rodzaju urządzeń (monitor oferuje nie tylko TEXA) odpowiadamy, że redakcja nie miała możliwości sprawdzenia jakości wyświetlanego obrazu na monitorze w trudnych warunkach oświetleniowych. Natomiast sprawdziliśmy i opisaliśmy w „Auto Moto Serwisie”, że zestawy TEXA z tradycyjnymi tablicami kalibracyjnymi działają znakomicie.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem