fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2021

Metelli Group debiutuje z zestawem łożysk do kół

oyskaMETELLIFirma Metelli włącza do gamy swoich produktów zestaw osi kół. Zintegruje się on z linią divertrain.

Oferta Metelli to około 600 kodów pokrywających około 90% zastosowań europejskich, która obejmuje wszystkie akcesoria niezbędne do montażu (nakrętki, śruby, pierścienie Seegera i ewentualne zawleczki).
Wszystkie łożyska są zabezpieczone i całkowicie nasmarowane specyficznym smarem o wysokiej wydajności. Dostępne także z kołami fonicznymi zębatymi i pierścieniami generującymi impulsy ABS (MAgnetic Encoder) dla maksymalnego bezpieczeństwa hamowania. Do łożysk została dołączona instrukcja obsługi, która pomoże mechanikowi w instalacji.
Łożysko koła stanowi bardzo ważny element zabezpieczający, ponieważ musi znosić obciążenia osiowe i promieniowe wywołane zakrętami, krawężnikami, przyspieszeniami, hamowaniami, ciężarem pojazdu.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem