fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 06 2021

Płyta dociskowa typu QuickPlate V

quickplate5Haweka oferuje adapter do optymalnego centrowania kół samochodowych. To płyta dociskowa typu QuickPlate V.

Zestaw adapterów QuickPlate V umożliwia zamocowanie wyważanych kół dodatkowo poprzez otwory na śruby koła. Uzyskane mocowanie koła na wyważarce wymusza jego pozycję, imitując jego naturalne położenie na piaście a tym samym zapewnia dokładniejszy wynik wyważania i płynniejszą pracę podczas jazdy. Wyważanie jedynie poprzez otwór środkowy bez odpowiedniego docisku od zewnątrz nie gwarantuje poprawnego wyważenia, prowadzi do odchyleń i drgań przy większych prędkościach.
QuickPlate V oferuje płyty mocujące do obręczy 4-, 5- i 6-otworowych z systemem blokady Pro-Lock. Płyta dociskowa nowego typu chroni felgi przed uszkodzeniem, ma niską wysokość całkowitą i lżejszą wagę. Nadaje się do średnic podziałowych od 93 do 189 milimetrów. Wymiana główek jest szybka i bardzo prosta. QuickPlate V jest doposażeniem każdej wyważarki kół samochodów osobowych.
Na życzenie klienta Haweka oferuje kompleksową obsługę serwisową wraz z prezentacjami i szkoleniem dla pracowników warsztatów.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem