fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 06 2021

RAVENOL AHC Active Height Control Fluid

ravenolACHNowy produkt to w pełni syntetyczny płyn hydrauliczny na bazie PAO (polialfaolefin) i estrów. Jest przeznaczony do systemów aktywnej kontroli wysokości i tłumienia w zawieszeniu.

Ma zastosowanie w systemach AHC (Active Height Control) oraz KDSS (Kinetic Dynamic Suspsension Systems) w pojazdach marek Toyota i Lexus, oraz w systemie HBMC (Hydraulic Body Motion Control) Nissana i Infiniti. Może być stosowany w następujących pojazdach: Toyota Land Cruiser 100 i 200, Lexus LX470 i LX570, Nissan Patrol, Infiniti QX.

Specyfikacje: NISSAN KLG01-00501EU, KLG01-00502, TOYOTA AHC-FLUID.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem