fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 06 2021

MICHELIN CrossClimate 2

MICHELIN CrossClimate 2MICHELIN wprowadza na rynek nową oponę CrossClimate 2, która ma służyć kierowcom w różnych warunkach pogodowych, we wszystkich porach roku.

Oznaczenie 3PMSF (3 szczyty górskie i płatek śniegu) na bokach MICHELIN CrossClimate 2 potwierdza, że oponę można stosować zimą, także w krajach, gdzie stosowanie opon zimowych jest obowiązkowe.
Opona MICHELIN CrossClimate 2 zwyciężyła w sześciu z dziewięciu testów przeprowadzonych w latach 2020 i 2021 2, 3, 4, 7, 11, 12 – głównie w kategoriach skuteczności hamowania i trakcji. Opona wyróżnia się również doskonałą trwałością dzięki mieszankom gumy i ząbkowanym lamelom, które obniżają opory toczenia i zwiększają trwałość opony.
MICHELIN CrossClimate 2 jest dostępna na koła o średnicy od 15 do 20 cali. Na liście 115 wersji rozmiarowych jest 65 nowych pozycji, czyli o 40 proc. więcej niż przy poprzednim modelu MICHELIN CrossClimate+.

Nowość Michelin jest produkowana w siedmiu europejskich fabrykach, głównie we Francji, a także w Polsce, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem