fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 06 2021

Nowy projekt klocków Brembo Xtra

NEWbremboFirma Brembo zmienia projekt klocków hamulcowych Brembo Xtra przeznaczonych na rynek aftermarket. Seria produktów została stworzona do tarcz nawiercanych i nacinanych dla entuzjastów sportowej jazdy.

Dostępne na rynku od czerwca 2021 r., klocki hamulcowe Brembo Xtra wyróżniają się szarą podkładką z czerwonym logo „Brembo Xtra”. Nowy wzór zastępuje znaczek wygrawerowany laserowo na materiale ciernym.
Wprowadzona po raz pierwszy w 2018 r., seria klocków hamulcowych Brembo Xtra została zaprojektowana do tarcz Max i Xtra. Obejmuje ona ponad 100 referencji, w tym dla najnowszych samochodów małych, średniej wielkości i sportowych. W klockach zastosowano materiał o nazwie BRM X L01, stworzony przez inżynierów Brembo. Składa się on z ponad 30 warstw, produkowanych i testowanych w laboratoriach firmy.
Nowe klocki hamulcowe Brembo Xtra spełniają normy ECE R90 i są kompatybilnymi z zamiennikami do użytku drogowego. W fazie przejściowej na rynku będą dostępne przez kilka miesięcy zarówno nowe klocki z szarą podkładką, jak i starsze z czarną.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem