fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 06 2021

Zimowa WinterExpert

UniroyalUniroyal wprowadza na rynek nową oponę zimową do samochodów osobowych i SUV-ów: WinterExpert.

Dla opony WinterExpert konstruktorzy opracowali zupełnie nowy profil bieżnika, który został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie w warunkach zimowych. W produkcji zastosowano technologię Shark Skin Technology, która wzorowana jest na strukturze skóry rekina. Technologia ta jest teraz po raz pierwszy dostępna w oponie zimowej. WinterExpert została sklasyfikowana jako „B" w kategorii hamowania na mokrej nawierzchni na etykiecie UE (zależnie od rozmiaru). Na unijnej etykiecie opony WinterExpert uzyskały ocenę „C” w kategorii oporów toczenia.
Aby opony WinterExpert były dostępne dla jak największej liczby pojazdów, Uniroyal znacznie rozszerzył gamę rozmiarów. W porównaniu z poprzedniczką, nowa opona zimowa będzie oferowana w dodatkowych 26 rozmiarach, dzięki czemu będzie można ją zamontować w większości samochodów osobowych i SUV-ów powszechnie używanych w Europie.
Opona WinterExpert będzie dostępna w sprzedaży od jesieni 2021 roku.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem