fb logo

Aktualne wydanie

jedynka072021

CLIP&GO

stop goFirma STOP&GO wprowadziła przed kilkoma laty na rynek podwójną płytkę kontaktową odstraszającą kuny, z zaawansowaną technologią zatrzaskową (SKT) eliminującą potrzebę stosowania śrub. Ostatnio płytka została poddana optymalizacji i ulepszeniu.

Wraz z nową zaciskową płytką kontaktową, po intensywnych pracach rozwojowych i dokładnej fazie testów w praktyce, na rynek wchodzi rewolucyjna technologia, która wyznacza nowe standardy w zakresie obsługi, instalacji i czasu montażu oraz zapewnia większą elastyczność. Podczas gdy dostępne komercyjnie płytki kontaktowe musiały być „nawlekane” na kabel wysokiego napięcia, nową wersję zaciskową można otworzyć za pomocą praktycznego mechanizmu składającego i wygodnie włożyć kabel. Poprzez późniejsze dociśnięcie płytek do siebie trzpień jest mocno dociskany do rdzenia kabla, zapewniając w ten sposób wysoką siłę styku i doskonałą przewodność.
Oznacza to, że mocowanie dodatkowych płytek kontaktowych jest teraz możliwe w dowolnym miejscu na kablu wysokiego napięcia, podobnie jak przedłużenie przewodu za pomocą kolejnej płytki kontaktowej, szczególnie w przypadku dużych komór silnikowych, takich jak w samochodach typu SUV i kamperach.
Wariant zaciskowy będzie dostępny dla urządzeń 7 PLUS-MINUS i 8 PLUS-MINUS od wiosny 2022 roku.
STOP&GO oferuje na produkt 4-letnią gwarancję.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem