fb logo

Aktualne wydanie

jedynka072021

Nowe retrofity OSRAM

retrofity osramDo retrofitów LEDriving HL firmy OSRAM, zastępujących popularne żarówki reflektorowe – H4, H7, H11 i HB4, dołączył niedawno zamiennik żarówki H1. Poszerzono także gamę akcesoriów, które umożliwią montaż retrofitów H7.

Zamiennik żarówki H1 ma 5-letnią gwarancję i świeci światłem o temperaturze barwowej 6000 K. Wszystkie retrofity rodziny OSRAM LEDriving HL mają kompaktowe rozmiary, dzięki czemu pasują do większości samochodów. Wszystkie produkty tej gamy mogą być stosowane w pojazdach z instalacją o napięciu 12 i 24V, z wyjątkiem nowości – H1, która jest zaprojektowana wyłącznie do samochodów osobowych.

W ofercie pojawiły się też cztery nowe adaptery do retrofitów H7, umożliwiające ich montaż w wielu modelach aut. Kolejną nowością jest układ Smart Canbus, który pozwala uniknąć błędów spalonej żarówki czy migotania.

Należy pamiętać, że wciąż nie ma przepisów umożliwiających stosowanie retrofitów LED zamiast żarówek w pojazdach poruszających się po drogach publicznych. Nie ma przeszkód, by korzystać z ich zalet np. w pojazdach typu off-road.

 

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem