fb logo

Aktualne wydanie

jedynka072021

5-letnia gwarancja Monroe

monroeProducent amortyzatorów, firma Monroe, wprowadziła 5-letnią gwarancję na całą gamę amortyzatorów i kolumn zawieszenia.

5-letnia gwarancja, dotychczas dostępna tylko dla amortyzatorów Monroe OESpectrum i Intelligent Suspension RideSense, została rozszerzona na produkty Original, Adventure i Van-Magnum.
Warunki rozszerzonej gwarancji są takie same, jak te oferowane do tej pory na amortyzatory Monroe OESpectrum i Intelligent Suspension RideSense. Jednym z kluczowych wymagań gwarancyjnych jest oczywiście montaż amortyzatorów i kolumn zawieszenia zgodnie z zaleceniami producenta. Obejmują one zawsze montaż obu amortyzatorów i/lub kolumn na tej samej osi, a także wymianę zestawów montażowych i ochronnych.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem