fb logo

Aktualne wydanie

1 8 2021

Pełne artykuły

Wygląd klocka hamulcowego

Wygląd zużytego klocka hamulcowego może wiele powiedzieć na temat stanu układu hamulcowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Bilstein poszerza wybór amortyzatorów

Bilstein rozszerzył katalog swoich referencji do wersji w nadwoziu sedan (W205).

bilstein


Wśród nich jest zarówno seria Replacement (B4), czyli odpowiedniki fabrycznie montowanych części, jak też Performance (od B6) o wyższych względem pierwowzoru parametrach użytkowych.

W przypadku zawieszenia pneumatycznego są to moduły z serii BILSTEIN B4 na przód wariantów z napędem na jedną lub obie osie. Wkrótce ofertę uzupełnią referencje z przeznaczeniem na tył. Największy wybór nowości obejmuje klasyczne amortyzatory z serii BILSTEIN B6 i B8, a także zestawy do 4Matic (w komplecie ze sprężynami) B12 Pro-Kit i ze zmiennym nastawem siły tłumienia B16. Tu także oferta obejmuje sedana Klasy C z napędem tylko na przednie lub na wszystkie koła. Jednocześnie BILSTEIN zapowiada referencje dla wariantów z zawieszeniem aktywnym DampTronic.

Wśród nowych pozycji w katalogu są także propozycje dla właścicieli wersji W205 AMG C63. To topowe rozwiązanie BILSTEIN Clubsport (między innymi możliwość oddzielnego ustawienia fazy odbicia i dobicia) oraz sprężyny z kategorii Performance (nr ref. 53-259141).

Dobór odpowiednich i zawsze aktualnych referencji amortyzatorów i elementów zawieszenia zapewnia katalog on-line dostępny w języku polskim na stronie bilstein.com/pl.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem