fb logo

Aktualne wydanie

1 8 2021

Pełne artykuły

Wygląd klocka hamulcowego

Wygląd zużytego klocka hamulcowego może wiele powiedzieć na temat stanu układu hamulcowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Turbosprężarki do pojazdów ciężarowych w ofercie Nissensa

NissensProdukter TURBO TRUCK smallW 2018 r. duński producent wdrożył na rynek swoje pierwsze turbosprężarki do samochodów osobowych. Kolejnym naturalnym krokiem na drodze rozwoju firmy ze 100-letnią tradycją stało się wprowadzenie do oferty turbosprężarek do pojazdów ciężarowych. Początkowa oferta obejmuje 240 numerów OE.

Firma Nissens Automotive dodała ostatnio do swojej kategorii produktowej „Wydajność i Emisje” 16 nowych turbosprężarek zaprojektowanych do pojazdów ciężarowych i autobusów. Nowe referencje obejmują 240 numerów OE, co zapewnia pokrycie najpopularniejszych obecnie modeli samochodów ciężarowych, jeżdżących po europejskich drogach. Aby wyprodukować turbosprężarki zgodne ze standardem „Genuine Nissens Quality” wykorzystano wiedzę zdobytą w ramach programu budowy turbosprężarek przeznaczonych do samochodów osobowych, którą połączono z wieloletnim doświadczeniem czołowego producenta części zamiennych do samochodów ciężarowych.

Turbosprężarki Nissens zostały dokładnie przetestowane i skalibrowane, tak aby zapewnić optymalne doładowanie w celu uzyskania możliwie najlepszych osiągów silnika i jednocześnie oszczędności w zużyciu paliwa. Wszystkie niezbędne części, takie jak uszczelki albo śruby, zawarte są od razu w kartonie, w komplecie z nową turbosprężarką.
Szczegółowe informacje na temat produktu zostały udostępnione przez Nissens w Wirtualnym Showroomie, dostępnym pod adresem nissens.com/showroom.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem