fb logo

Aktualne wydanie

1 8 2021

Pełne artykuły

Wygląd klocka hamulcowego

Wygląd zużytego klocka hamulcowego może wiele powiedzieć na temat stanu układu hamulcowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Hofmann Geoliner 770 w ofercie firmy Sosnowski

GeolinerUrządzenie do geometrii kół Hofmann Geoliner 770 zaprojektowano z naciskiem na mobilność.

Maszyną można „przejechać” przez drzwi o standardowym wymiarze oraz używać na wielu stanowiskach. Jest w pełni Plug&Play, technologia pomiaru 3D nie wymaga kalibracji do stanowiska diagnostycznego. Porównując do pozostałych urządzeń producenta, zmniejszone zostały wymiary, np. kamery zamontowano na specjalnych ramionach. Wysokość to tylko 202 cm a boki mierzą 86 cm.
Urządzenie znacząco skraca czas obsługi. Ultraszybkie kamery NextGen wykonują pomiar w trybie ciągłym do 60 zdjęć na sekundę.
Hofmann Geoliner 770 spełnia wymogi procedur OEM dla VAG oraz MB.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem