sobota 16 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Układy wtryskowe Common Rail w praktyce warsztatowej

wklCRNakładem Wydawnictw Komunikacji i Łączności ukazał się poradnik fachowy zawierający opis budowy, sprawdzania i diagnostyki sterowanych elektronicznie zasobnikowych układów wtryskowych Common Rail, powszechnie stosowanych w silnikach wysokoprężnych samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów.

Czytaj więcej...

Nowy rozrusznik w ofercie AS-PL

AS PLAS-PL poszerzyła ofertę o rozrusznik numer S9324S, który jest produktem marki AS. Model nowego produktu należy do linii Standard. Produkt można zastosować w modelach: Hyundai i30, Hyundai Kona, Hyundai Tucson, Hyundai Veloster, Kia Pro Cee’d, Kia Sportage.

Czytaj więcej...

RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20

ravenol newOlej silnikowy Eco Synth ECS SAE 0W-20 to produkt w technologii USVO, który może być stosowany jako uniwersalny i paliwooszczędny olej klasy premium w nowoczesnych silnikach benzynowych i wysokoprężnych w samochodach osobowych.

Czytaj więcej...

Odstraszacz kun STOP&GO z certyfikatem GTÜ

stopGODwa urządzenia wysokonapięciowe z oferty odstraszaczy kun STOP&GO zdały testy przeprowadzone przez niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego: STOP&GO 7 PLUS-MINUS SKT i 8 PLUSMINUS SKT posiadają teraz certyfikat GTÜ.

Czytaj więcej...

Kolejne referencje w katalogu Bilsteina

bilsteinNajnowsze rozszerzenie oferty Bilsteina obejmuje 26 wariantów samochodów osobowych. Szereg elementów montażowych Bilstein B1 jest przeznaczonych do modeli BMW.

Czytaj więcej...

Ravenol – nowe procedury wymiany oleju ATF

revenolNa stronie www.professionals.ravenol.pl mechanicy znajdą nowe procedury: wymiany oleju w samochodzie Volvo XC60 (D4, T5, T6), (2013 -) w automatycznej skrzyni biegów TG-81SC oraz wymiany oleju w Toyocie Auris, 1.8 Hybrid (2013 -) w automatycznej skrzyni biegów ASIN P410.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem