poniedziałek 22 kwiecień 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Test programów Autodata oraz INFO-TECH

 Programy wpierające obsługę oraz naprawę pojazdów samochodowych wyciągnęły z opresji niejednego doświadczonego mechanika. Przedstawiamy kolejne z dostępnych na rynku.

Nasz test, tak jak w przypadku programów AuDaConAIS i ESI[Tronic] opisywanych w numerze 1/2-2009 Auto Moto Serwisu, oparliśmy o udostępnione przez dystrybutorów programów wersje demonstracyjne (ograniczone czasowo). Program INFO-TECH, oparty na systemie Vivid Workshopdata, którego producentem jest firma Vivid Automotive Data, dostarczono do nas w formie trzech płyt CD. Ich instalacja przebiegła szybko i bezproblemowo. Producentem programu Autodata jest firma Autodata Limited. Udostępniono płyty DVD wraz z kluczem sprzętowym (Dongle) oraz podręcznikiem użytkownika. Użycie programu stało się możliwe natychmiast po jego zarejestrowaniu.

Więcej na ten temat przeczytają Państwo w "Auto Moto Serwisie" nr 5/2009

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem