poniedziałek 22 kwiecień 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Test programów Integra Car 7 i Firma 2000

 W poprzednich artykułach (AMS 1-2/09 i AMS 5/09) opisano programy ułatwiające naprawy. Teraz omawiane są programy wspomagające obsługę warsztatu samochodowego.

Współczesna obsługa warsztatu samochodowego to już nie tylko naprawa pojazdów. Teraz trzeba szybko obsłużyć klienta, uzupełnić historię naprawy jego pojazdu i powiadomić o zbliżającym się terminie naprawy.
Jeszcze kilka lat temu oprogramowanie wspierające prowadzenie warsztatu samochodowego nie było tak bardzo poszukiwanym produktem, jakim stało się obecnie. Szybko obsłużony i zadowolony klient będzie powracał do zaprzyjaźnionego warsztatu, a dobrze zorganizowane prace serwisowe szybko zaowocują zwiększoną wydajnością wykonanych napraw. Rynek oferuje dość szeroki zakres pomocnego oprogramowania, którego dobór powinien być oparty na najważniejszych potrzebach warsztatu.

Więcej na ten temat przeczytają Państwo w "Auto Moto Serwisie" nr 6/2009

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem