poniedziałek 22 kwiecień 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Przechowywanie olejów i płynów eksploatacyjnych

 Trwałość olejów i płynów eksploatacyjnych zależy od warunków przechowywania. Nieprzestrzeganie zaleceń producenta znacznie skraca okres ich przydatności do użycia.

Trwałość, określana jako zachowanie własności użytkowych i parametrów fizykochemicznych produktów w okresie składowania i przechowywania, jest różna i sięga od 1 roku do 10 lat. Trwałość ta określona jest dla normalnych warunków przechowywania. Produkty muszą być przechowywane zgodnie z wytycznymi zawartymi w Kartach Bezpieczeństwa, tj. w oryginalnych, zamkniętych fabrycznie opakowaniach, chroniących przed dostępem powietrza, wilgoci i zanieczyszczeń. Produkty muszą być składowane w pomieszczeniach suchych i zabezpieczających opakowania przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, ogrzewania itp. Temperatura przy długotrwałym, wielomiesięcznym składowaniu nie powinna przekraczać 300C.

Więcej na ten temat przeczytają Państwo w "Auto Moto Serwisie" nr 6/2009

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem