środa 26 czerwiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Sachs Race Cup 2015

W maju i czerwcu br. już po raz trzeci przedstawicielstwo koncernu ZF Friedrichshafen AG w Polsce zorganizowało Sachs Race Cup – spotkanie branży motoryzacyjnej, przyciągające z roku na rok coraz liczniejszą grupę uczestników.

6-sachsUczestnicy, przedstawiciele warsztatów, m.in. brali udział w szkoleniu z zakresu wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów ZF, a także uczestniczyli w innych spotkaniach warsztatowych. Kulminacyjnym punktem był przejazd po torze testowym profesjonalnymi samochodami wyścigowymi stworzonymi na bazie modelu BMW E46. Wszystkie przygotowane pojazdy wyposażono w 3-litrowe silniki o mocy 230 KM. W przeciwieństwie do poprzednich edycji Sachs Race Cup, w tym roku uczestnicy mieli do dyspozycji samochody z manualnymi skrzyniami biegów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem