czwartek 21 czerwiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Inter Cars: szkolenia we wrześniu

szkoleniowa ICWrzesień to miesiąc zwykle kojarzony z nauką i powrotem do szkoły. To także idealny czas na pogłębienie swojej wiedzy i umiejętności. Inter Cars przygotował dla wszystkich chętnych bogatą listę szkoleń.

Szkolenia osobowe
We wrześniu osoby zajmujące się pojazdami osobowymi mają okazję uczestniczyć w ponad 30 wydarzeniach, które przygotował dla nich dział szkoleń Inter Cars. Wśród zaplanowanych szkoleń znajdują się zarówno te dotyczące kwestii technicznych i produktów, jak również odnoszące się do spraw biznesowych, związanych z życiem warsztatu. Miasta, które będą miały okazję gościć w tym miesiącu specjalistów Inter Cars to Lębork, Gorzów Wielkopolski, Lublin, Szczecin, Białystok, Wrocław, Cząstków Polski, Piekary Śląski, Kłodzko, Suwałki, Swarzędz oraz Śrem.

ZOBACZ LISTĘ SZKOLEŃ – POJAZDY OSOBOWE

Rynek ciężarowy
Specjaliści z rynku ciężarowego również będą mieli okazję pozyskać nową wiedzę z segmentu swojej specjalizacji. Dla nich dostępny będzie Show Car – specjalna ciężarówka, w której organizowane będą bezpłatne szkolenia techniczne i produktowe, dotyczące rynku ciężarowego. Będzie ona czekać na chętnych przy filiach w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Olimpijskiej 44, Szczecinie przy Kablowej i Józefowie przy Nadwiślańskiej 224.
Mechanicy będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę z tematów dotyczących skrzyń biegów, badania uszkodzeń elementów silnika spalinowego, diagnostyki z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń i wielu innych.

ZOBACZ LISTĘ SZKOLEŃ – POJAZDY CIĘŻAROWE

Aktualny kalendarz szkoleń IC na każdy miesiąc można znaleźć na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem