fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Majowe szkolenia w Inter Cars

Inter Cars zaprasza na kolejny cykl szkoleń.

Szkolenia osobowe
Ze względu na długi weekend majowe szkolenia Inter Cars ruszają dopiero dziś – 7 maja. Majowe szkolenia obejmują m.in.: układy zapłonowe EMS sterowane silnikiem, diagnostykę oscyloskopową dla każdego, diagnostykę silników Diesla z normą emisji EURO6, układy klimatyzacji samochodowej w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Cząstkowie Polskim oraz pierwsze spotkania na ShowCar w Zamościu. W sumie w maju Inter Cars zaprasza na 26 szkoleń, zarówno biznesowych (dokumenty serwisowe a praktyka w sprawach sądowych), jak i technicznych, organizowanych w ramach jeżdżącego po całej Polsce mobilnego centrum szkoleniowego ShowTruck.

Szkolenia ciężarowe
ShowCar, który zawita do Lubartowa, wyjątkowo połączony będzie także z ShowTruckiem, a więc cyklem szkoleń dedykowanych rynkowi ciężarowemu. Dla właścicieli warsztatów i mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów ciężarowych przeprowadzone zostaną następujące szkolenia: Systemy oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych, układy oczyszczania spalin Euro 6 i turbodoładowanie silników spalinowych. Dodatkowo 14 maja w Sieradzu klienci zrzeszeni w sieci Q-Service Truck mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu autoryzacyjnym Febera.

Zobacz pełną listę szkoleń IC

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem