niedziela 8 grudzień 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Sierpniowe szkolenia Inter Carsu

ICsierpienSierpniowa oferta szkoleń oferowanych przez Inter Cars to ponad 50 spotkań szkoleniowych zarówno dla rynku osobowego, jak i ciężarowego.

Szkolenia osobowe
W sierpniowej ofercie Inter Cars znalazły się 24 szkolenia techniczne i 22 szkolenia Show Car. Wraz z czołowymi dostawcami (m.in. SWAG, Hendst, Schaeffler czy Magneti Marelli, Bosch, Contitech) przygotowano jednodniowe szkolenia, poruszające między innymi takie tematy jak: ocena stanu technicznego i naprawa opon, systemy bezpieczeństwa, klimatyzacja w pojazdach, elektronika pojazdowa, filtry, skrzynie biegów, hydrauliczne systemy wysprzęglania, wymiana i diagnostyka akumulatorów, układów kierowniczych ze wspomaganiem, automatycznych skrzyń, czy naprawy nowoczesnych układów hamulcowych.

Szkolenia ciężarowe
Mobilne centrum szkoleniowe w sierpniu pojawi się w Mrągowie i wraz z firmą MEI w praktyce przybliży tematy związane z zaciskami hamulcowymi w pojazdach ciężarowych, turbodoładowaniem silników spalinowych, nowymi czujnikami i prawidłową pracą silnika, zautomatyzowanymi skrzyniami czy układem oczyszczania spalin.

 

PEŁNA LISTA SIERPNIOWYCH SZKOLEŃ

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem