fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Inter Cars pomaga stworzyć stronę internetową

szkoleniaICMedia społecznościowe i internet to potężne narzędzia, które pozwalają dotrzeć do potencjalnych klientów. Właściciele, którzy chcą by ich warsztat był widoczny w sieci, mogą skorzystać z serii szkoleń Inter Carsu.

Firma przygotowała spotkania szkoleniowe dla przedstawicieli warsztatów. Seria jednodniowych spotkań rozłożona została w czasie na wrzesień i październik w różnych regionach Polski, aby maksymalnie ułatwić dotarcie klientom z całego kraju.

TERMINY I LOKALIZACJE SZKOLEŃ:
• 25 września, Wrocław
• 26 września, Szczecin
• 1 października, Gdynia
• 2 października, Czosnów
• 3 października, Swarzędz
• 4 października, Wrocław
• 10 października, Łomża
• 11 października, Siedlce
• 21 października, Katowice
• 22 października, Rzeszów
• 23 października, Czosnów

Inter Cars zdecydował się przyjąć część opłat na swój rachunek, dzięki czemu koszt szkolenia w niektórych przypadkach obniżony został do symbolicznych 79 zł. Cena szkolenia bez dofinasowania oscyluje w granicy 1500–1800 zł.

Każde ze szkoleń będzie składało się z części teoretycznej i praktycznej popartej ćwiczeniami. Teoria to przede wszystkim odpowiedzi na najbardziej nurtujące właścicieli serwisów samochodowych pytania: Czy strona internetowa dobrze mówi o warsztacie? Jak zaczarować Facebooka, aby sam zaczął na nas pracować? Jak działać w środowisku Google, żeby zrobić, ale się przy tym nie narobić i wreszcie jak walczyć z „opiniami” na Facebooku i w Google.
Po części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę, podczas której pokazana zostanie szybka budowa responsywnej strony internetowej oraz instalacja na niej niezbędnych kodów śledzących i czatu. Użytkownicy na konkretnych przykładach nauczą się procesów automatyzacji kampanii na Facebooku, a także konfiguracji Google Ads z uczeniem maszynowym.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.intercars.com.pl

 

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem