środa 22 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Valeo szkoli przez internet

valeoFirma Valeo udostępniła kolejny 25-minutowy webinar szkoleniowy poświęcony budowie i zasadzie działania rozrusznika silnika spalinowego.

Podczas szkolenia rozrusznik jest rozkładany na czynniki pierwsze. Po kolei, z wykorzystaniem schematów graficznych, omówione zostają wszystkie jego elementy oraz pełnione funkcje. Dzięki szkoleniu dowiesz się:
• o rodzajach rozruszników,
• jak działa elektromagnes,
• jak zbudowana jest przekładnia.
Uczestnik szkolenia może w dowolnej chwili zatrzymać odtwarzanie webinaru, jak i przewijać materiał do tyłu lub do przodu. Aby otrzymać certyfikat ukończenia szkolenia, konieczne jest jednak obejrzenie większości materiału (17 z 25 minut). Po wykonaniu tego zadania, certyfikat stanie się dostępny do pobrania po lewej stronie interfejsu panelu szkoleniowego.
Oprócz webinaru dotyczącego rozruszników w bazie Valeo znajdziemy także szkolenia dotyczące sprzęgieł, kół dwumasowych, elementów układu klimatyzacji czy wycieraczek. Aby zapoznać się z całą listą szkoleń, przejdź na www.valeoservice.pl/pl/szkolenia-techniczne.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem