fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Ostatni panel szkoleń IC w 2019 r.

W grudniu oferta szkoleń przygotowanych przez Inter Cars dla rynku osobowego i ciężarowego obejmuje prawie 30 spotkań. Skupia się głównie na praktyce i szkoleniach technicznych.

szkoleniaIC

Szkolenia osobowe
Inter Cars wraz z czołowymi dostawcami (tj. Corteco, Magneti Marelli, SWAG, SEP czy Hengst) proponuje w grudniu 19 szkoleń technicznych, skupiających się między innymi na diagnostyce filtrów, układach: kierowniczym, zasilania, hamulcowym, budowie i rodzaju uszczelniaczy czy układzie elektrycznym. Problematyka szkoleń związana jest z zagadnieniami jakich mogą spodziewać się kierowcy, a zatem i warsztaty wraz z nadchodzącą zimą.

Pełna lista grudniowych szkoleń osobowych

Szkolenia ciężarowe
Emisja spalin w transporcie drogowym to temat, który w ostatnim czasie jest żywo poruszany zarówno przez różnego rodzaju instytucje państwowe, jak i ekologiczne. Według statystyk pojazdy ciężarowe odpowiadają za ponad 22% tego typu emisji. Unia Europejska wydała więc kilka regulacji, nakładając na firmy transportowe obowiązki dotyczące stanu technicznego i wyposażenia aut ciężarowych. Inter Cars wraz z czołowymi dostawcami (Nissens, Dinex czy Febi) stworzyły w grudniu szereg szkoleń dotyczących między innymi: układu oczyszczania spalin, czujników dla pojazdów ciężarowych, układu wydechowego wg obowiązujących norm emisji, czy czujników dla prawidłowej pracy silnika.

Pełna lista grudniowych szkoleń dla rynku ciężarowego

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem