fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

Szkolenia dla uczniów szkół samochodowych

Schaeffler (właściciel marek LuK, INA i FAG) rozwija szkolenia online. Oprócz szkoleń prowadzonych dla mechaników odbywają się lekcje online dla uczniów szkół średnich o profilu samochodowym. Przypomnijmy, na szkolenia dla mechaników można się zapisać przez stronę: https://szkolenia.repxpert.pl/.


schaeffONLINE

Nowością na skalę ogólnopolską są szkolenia – lekcje online skierowane do uczniów i nauczycieli zawodu szkół średnich o profilu samochodowym. Pierwsze, godzinne szkolenie odbyło się 21 maja i dotyczyło dwumasowych kół zamachowych. Uczestniczyło w nim 200 uczniów i nauczycieli ze szkół z całej Polski. Dzięki transmisji online istniała możliwość zadawania pytań. Po zakończeniu szkolenia zorganizowano quiz wiedzy składający się z sześciu pytań. Kolejne szkolenie odbyło się 28 maja i dotyczyło zespołu sprzęgła. Wzięło w nim udział ponad 200 uczestników.

Od wielu lat Schaeffler Polska jest Partnerem Głównym Olimpiady Techniki Samochodowej. Jako współorganizatorzy Olimpiady bardzo cieszymy się z inicjatywy Schaeffler Polska.
– Na pytanie czy poleciłbyś szkolenie Schaeffler REPXPERT swojemu koledze 84% uczestników udzieliło najwyższej możliwej odpowiedzi „zdecydowanie tak” i kolejne 12% – tak. To świetny wynik, który potwierdza jakość naszych szkoleń a liczba uczestników wskazuje na wielkie zapotrzebowanie na tego typu inicjatywy – mówi Konrad Habit Manager Product Management Schaeffler Polska.
Szkolenia prowadzone są dynamicznie i w bardzo ciekawy sposób, wyświetlane są animacje i filmy pozwalające uczniom lepiej zrozumieć budowę i działanie omawianych podzespołów.
– W czerwcu mamy jeszcze dwa szkolenia dla szkół: 15.06 z układu silnika i 19.06 z układu zawieszenia, na które serdecznie zapraszamy – dodaje Konrad Habit.

Uczniowie i nauczyciele zainteresowani uczestnictwem w szkoleniach mogą się zapisywać tutaj: https://szkolenia.repxpert.pl/szkoly.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem