fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 08 2020

Kolejny webinar od Inter Carsu

Inter Cars przygotował dla swoich klientów kolejną część internetowego webinaru. Jest to już szósta odsłona popularnego wirtualnego spotkania, które swój początek czerpie z pierwszych dni pandemii. Czego tym razem będzie dotyczyć wydarzenie i jak się na nie zapisać?

6webinarIC

Temat kolejnego, już szóstego webinaru zorganizowanego przez Inter Cars to: „Sieci serwisowe jako element rozwoju biznesowego”. Szkolenie odbędzie się we wtorek 30 czerwca o godz. 17:00.
Aby zapisać się na webinar, wystarczy wejść w ten link https://bit.ly/3176N1W i wypełnić odpowiedni formularz.
Więcej na temat webinarów i samej akcji #pomagamypomagać, w ramach której organizowane jest to spotkanie, znaleźć można na stronie https://intercars.com.pl/pomagamypomagac.

W akcję zaangażowani są: Castrol, ZF Aftermarket, Bosch, Schaeffler, Mann Filter, Filtron, Delphi, Febi, Varta /Clarios, Contitech, Valeo, Osram, Magneti Marelli, Vredestein, Bridgestone i Goodyear.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem