fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Bezpłatne szkolenie Denso z układów klimatyzacji

DENSOszkoliDenso dostawca w zakresie rozwiązań do układów termicznych (HVAC), zaprasza na darmowe szkolenie online z układów klimatyzacji, które jest skierowane do warsztatów niezależnych.

Szkolenie odbędzie się online, na nowej platformie e-learningowej DENSO, www.denso-technic.com/pl. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zostało one podzielone na trzy części, aby optymalnie dopasować się do potrzeb słuchaczy. Podczas pierwszej części szkolenia (30 czerwca o 16:00) omówione zostaną podstawowe zasady pracy układu klimatyzacji oraz wszystkie jego podzespoły i stawiane im wymagania. Kolejnym etapem szkolenia będzie omówienie wszystkich typów sprężarek klimatyzacji DENSO oraz diagnostyka związana z zanieczyszczeniami oleju kompresora.
W drugiej części szkolenia (7 lipca o 17:00) omówionych zostanie 7 podstawowych kroków, które należy wykonać podczas serwisu układu klimatyzacji, oraz prawidłowa obsługa tego układu. W części diagnostyczno-technicznej analizowane będą najczęstsze uszkodzenia kompresorów DENSO.
W ostatniej części szkolenia (14 lipca o 16:00) ekspert DENSO wytłumaczy, jak prawidłowo zamontować sprężarkę klimatyzacji oraz na co zwrócić uwagę podczas jej wymiany. Poruszy temat odczytu wskazań manometrów i właściwej interpretacji parametrów ciśnień. Omówi kwestię wprowadzenia czynnika 1234yf do układów klimatyzacji samochodowej, stosowania odpowiednich olejów do różnych typów kompresorów DENSO oraz starego i nowego czynnika chłodniczego.

Poszczególne części szkolenia odbędą się online w dniach 30.06, 7.07 i 14.07. Zapisy na szkolenia i więcej informacji są dostępne na stronie: www.denso-technic.com/pl.

Zarejestruj się teraz, liczba miejsc jest ograniczona!

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem