fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2021

BILSTEIN: cykl szkoleń online

Format webinarów zastępuje stacjonarne szkolenia dla mechaników. Za ich pośrednictwem BILSTEIN kontynuuje swój program wsparcia technicznego.

szkolenia bilstein

– Oferta BILSTEIN składa się z dwóch podstawowych linii produktowych. Replacement są odpowiednikami fabrycznie montowanych części i ich wymiana sprowadza się do formuły 1:1. W przypadku Performance możemy zmienić charakterystykę pracy zawieszenia samochodu i w tym przypadku niezwykle ważną rolę odgrywa wiedza mechanika. Zarówno w fazie doradztwa, doboru referencji, jak i samego montażu – mówi Andrzej Wojciech Buczek, doradca techniczny w firmie IHR Warszawa, przedstawiciela marki BILSTEIN w Polsce.

Takim różnicom - na przykładzie popularnych rozwiązań z serii B4 Replacement i B6 Performance - poświęcony był ostatni w tym roku webinar. Budowa obu wydaje się być identyczna, ale wrażenia z jazdy są zupełnie odmienne. Bywa, że nieświadomy tego kierowca wraca do warsztatu i… składa reklamację. Takiej sytuacji zapobiegnie właśnie wiedza mechanika, umiejętność wytłumaczenia różnic i korzyści jeszcze na etapie podjęcia decyzji o wyborze.

– Zakres szkoleń stacjonarnych i online niewiele różni się od siebie. Jedyną zmianą jest sposób uczestnictwa. Wiadomo, że na bezpośrednim spotkaniu łatwiej utrzymać uwagę i zaangażowanie. W przypadku webinarów pozostaje jednak trwały zapis, do którego można powrócić w dogodnym dla siebie momencie. I to jest niewątpliwy plus, o czym świadczy ciągłe zainteresowanie materiałem o zawieszeniu pneumatycznym, który zrealizowaliśmy w sierpniu. W przyszłym roku, niezależnie od sytuacji, będziemy kontynuować ten format szkoleń – dodaje Andrzej Wojciech Buczek.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem