fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2021

Zostań ekspertem Philips od oświetlenia pojazdu

13 lipca ruszyła strona www.e-trainingplatform.eu, którą marka Philips stworzyła w ramach Lighting Academy.

philips

Z bezpłatnych szkoleń mogą skorzystać wszystkie osoby, które są klientem dystrybutora czy hurtowni oferujących żarówki halogenowe, lampy ksenonowe czy retrofity LED marki Philips. Do rejestracji w programie niezbędne jest wpisanie numeru NIP danego podmiotu gospodarczego.
Obecnie kurs składa się z trzech zakresów tematycznych: Wprowadzenie do oświetlenia samochodowego, Oświetlenie halogenowe i ksenonowe oraz Oświetlenie LED-owe. W każdym znajdują się moduły poświęcone wszechstronnym zagadnieniom zarówno w formie przykładów graficznych, jak i zadawanych pytań. Poziom ukończony z niezadowalającym wynikiem zawsze można powtórzyć. To uczestnik szkolenia decyduje o swojej gotowości do podejścia do egzaminu końcowego. Otrzymanie pozytywnej oceny potwierdzane jest dyplomem Eksperta Lighting Academy.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem