fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 06 2021

DENSO i Schaeffler poprowadzą webinar techniczny

QESAATim Adams, specjalista Schaeffler w dziedzinie układów rozrządu i napędu pomocniczego FEAD, i Richard Groot, specjalista DENSO w zakresie układów klimatyzacji, przedstawią prezentacje online w poniedziałek 18 października o 12:30 i 18:30.

Sesje te zostały stworzone i zaplanowane w taki sposób, by umożliwić mechanikom wykorzystanie przerw i przestojów w pracy na zdobycie wiedzy technicznej dotyczącej konkretnego zagadnienia i zastosowanie jej w warsztacie.
Oprócz systemu FEAD, widzowie mogą również spodziewać się nowości w zakresie wolnych kół pasowych alternatora i rozprzęgaczy kół pasowych, tłumików drgań skrętnych oraz sprzęgieł magnetycznych sprężarek klimatyzacji. Omówione zostaną także zasady działania, tryby awarii i zalecenia dotyczące najlepszych praktyk naprawczych, a także najnowsze osiągnięcia dotyczące zintegrowanych generatorów rozruchowych i ich wpływ na system FEAD.
Więcej informacji o produktach i inicjatywach DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem