sobota 21 lipiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

JAPFEST 2018

W weekend 27–29 lipca 2018 r. w Legnicy odbędzie się największy w Polsce zlot miłośników japońskiej motoryzacji JAPFEST.

JAPfest

Czytaj więcej...

Inter Cars modernizuje siedzibę

Siedziba Inter Cars w podwarszawskim Czosnowie zyskała nowy, odświeżony wygląd. Firma zaprezentowała odświeżoną elewację budynku, nowe pomieszczenia we wnętrzu oraz stacje do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych, zlokalizowane na parkingu.

siedziba IC

Czytaj więcej...

14. Master Truck Show

naOSI masterW dniach 20–22.07.2018 na lotnisku Polska Nowa Wieś k. Opola odbędzie się 14. Międzynarodowy Zlot Master Truck Show połączony z konferencją ZMPD dla przewoźników oraz obchodami 15-lecia programu „na Osi” i 25-lecia „Polskiego Trakera”.

Czytaj więcej...

Bosch, Daimler i Nvidia

Bosch i Daimler korzystają z procesorów i oprogramowania na platformie sztucznej inteligencji Drive Pegasus stworzonej przez spółkę technologiczną Nvidia.

NVIDIA

Czytaj więcej...

Pirelli: ponad 500 homologacji dla Run Flat

pirellirunflatMarka Pirelli uzyskała ponad 500 homologacji dla opon typu Run Flat, które umożliwiają kierowcom kontynuowanie jazdy nawet po przebiciu opony, tak, by mogli dotrzeć do najbliższego zakładu wulkanizacyjnego.

Czytaj więcej...

Moto-Profil awansował

Właściciel marki ProfiAuto po raz kolejny wzmocnił swoją pozycję na liście 500 największych polskich przedsiębiorstw. W jubileuszowym, 20. rankingu „Rzeczpospolitej”, dystrybutor części i akcesoriów motoryzacyjnych awansował aż o 33 miejsca.

Czytaj więcej...

Ostatnia prosta Supermechanik ELIT 2018

konkurs ELITJuż tylko kilka dni zostało na rozwiązanie zadań konkursowych w rywalizacji o tytuł Supermechanik ELIT 2018. Tegoroczna edycja pobiła rekord frekwencji.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem