fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2021

100 lat w Pabianicach

W tym roku mija 100. rocznica rozpoczęcia produkcji żarówek w Pabianicach.

philips1

Czytaj więcej...

Pozytywny trend w wynikach Brembo

W porównaniu z pierwszym półroczem 2020 r. przychody Brembo osiągnęły 1 360,8 mln euro (+43,1%), EBITDA wyniosła 270,2 mln euro (marża EBITDA: 19,9%); EBIT wyniósł 165,8 mln euro (marża EBIT: 12,2%). Inwestycje netto w tym okresie uplasowały się na poziomie 99,9 mln euro.

wyniki BREMBO

Czytaj więcej...

Dobre pierwsze półrocze grupy ZF

wynikiZFGrupa ZF zakończyła pierwsze półrocze 2021 r. z pozytywnymi wynikami sprzedaży i zysków. W przeciwieństwie do pierwszego półrocza 2020 r., na które znaczny wpływ miała pandemia Covid-19, w pierwszych sześciu miesiącach br. firma wygenerowała sprzedaż w wysokości 19,3 mld euro (2020: 13,5 mld euro).

Czytaj więcej...

Schaeffler Masters

Schaeffler rusza z kolejną Akcją Promocyjną – Schaeffler Masters – kierowaną nie tylko do użytkowników portalu REPXPERT.
schaeffler

Czytaj więcej...

VW Bus Festival

zlotVolkswagen Samochody Dostawcze planuje wielkie święto dla fanów Volkswagena Bulli, czyli wszystkich generacji Volkswagen Transportera, począwszy od T1 „Bulli”.

Czytaj więcej...

I LOVE EUROREPAR

DISTRIGO – dystrybutor części zamiennych i innych produktów niezbędnych warsztatom samochodowym, wchodzący w skład grupy Stellantis, rozpoczyna akcję I LOVE EUROREPAR.

DISTRIGO

Czytaj więcej...

Czy Twój akumulator jest gotowy na wakacje?

VARTARozładowany akumulator jest jednym z najczęstszych problemów, jakie spotykają kierowców. Zawodzi on nie tylko zimą, ale bardzo często odmawia posłuszeństwa w trakcie lata, kiedy temperatury na zewnątrz są wysokie.

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem