poniedziałek 18 marzec 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
1 2 2019weszliśmy w nowy rok bogatsi o 531880 nowych samochodów sprzedanych w 2018 r., to o 9,4% więcej nowych aut niż w roku 2017. Średnia wieku sprowadzanych aut to 12 lat, a 43% tych pojazdów ma silnik Diesla. Będzie co naprawiać, warsztatom ani pracy, ani klientów nie zabraknie.

Czytaj więcej>>>

Laureaci XX edycji Olimpiady Techniki Samochodowej

Laureaci XX edycji Olimpiady Techniki Samochodowej

Etap finałowy (praktyczny) XX edycji Olimpiady Techniki Samochodowej odbędzie się w Warszawie w sobotę 18 maja 2019 r. w siedzibie firmy Robert Bosch Sp. z o.o. przy ul. Jutrzenki 105 o godz. 10:00.

Wyniki półfinału XX edycji Olimpiady Techniki Samochodowej

16 marca 2019 r. na wydziale SiMR Politechniki Warszawskiej w półfinale XX edycji Olimpiady Technki Samochodowej zmierzyli się uczniowie ze szkół w całej Polsce.
Uczniowi, który najlepiej rozwiązał zestaw 40 pytań testowych obejmujących wiedzę podstawową i specjalistyczna, udało się zdobyć 55 punktów - z maksymalnej liczby 80 punktów. 12 finalistów zapraszamy 18 maja 2019 r. na finał. Gratulujemy laureatom!

Wyniki półfinału XX edycji Olimpiady Techniki Samochodowej

Seat Ibiza do wygrania w konkursie promującym klocki hamulcowe Breck

Lumag, producent klocków hamulcowych Breck, promuje tę markę poprzez specjalnie dedykowaną kampanię reklamową oraz konkurs, w którym główną nagrodą jest Seat Ibiza.
Akcja, która wystartowała 1 marca, jest adresowana do klientów indywidualnych i mechaników z warsztatów samochodowych. Wspiera ją kampania reklamowa przygotowana przez agencję GTO z Poznania. W jednej z kreacji reklamowych widzimy szarżującego czarnego byka, a umieszczony obok slogan głosi: „Hamulce po byku do hiszpańskich aut”.

zmontujwygrana

Czytaj więcej...

Nowy prezes Liqui Moly

przemyslawbryla liquimolyOd 1 stycznia 2019 r. funkcję Prezesa Zarządu Liqui Moly Polska Sp. z o.o. pełni Przemysław Bryła. Zastąpił na tym stanowisku Piotra Kasprzaka, który kierował firmą przez ostatnie 15 lat.

Czytaj więcej...

Feber: rekordowe wyniki

Sieradzka fabryka pojazdów Feber Sp. z o.o. Grupa Inter Cars zanotowała rekordowy rok pod względem liczby wyprodukowanych pojazdów. Mury zakładu opuściło łącznie 480 pojazdów, z czego 347 sztuk trafiło na rynek polski, a 133 sztuki na eksport.
IC feber

Czytaj więcej...

Cash Back za produkty Castrola

Do 31 marca 2019 r. trwa akcja promocyjna, w której klienci kupując wybrane oleje do samochodów ciężarowych Castrol oraz filtry dowolnego producenta znajdujące się w ofercie sieci sprzedaży Inter Cars, otrzymają zwrot na kartę Premia Cash w wysokości 100 zł netto.
castrol IC

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem