fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Volkswagen produkuje osłony chroniące twarz

przylbicevwKoncern Volkswagen rozpoczął produkcję metodą druku 3D mocowań do osłon zabezpieczających twarz. Odbywa się to w ramach wspólnej inicjatywy z Airbusem i serwisem „Mobility goes Additive” zajmującym się techniką druku 3D, w którą angażuje się około 250 firm. Mocowania opracowane przez Airbausa będą wykorzystane w Hiszpanii, dokąd zostaną przetransportowane samolotem z Hamburga do Madrytu.

Czytaj więcej...

Brembo wspiera badania mające na celu przeciwdziałanie Covid-19

brembooWłoska firma zdecydowała się przekazać milion euro na rzecz trzech instytucji z okolic Bergamo: Szpitala Papieskiego Jana XXIII, Fundacji Badawczej Szpitala Bergamo (FROM) oraz Instytutu Mario Negri, które w regionie najbardziej dotkniętym pandemią prowadzą badania kliniczne i farmakologiczne.

Czytaj więcej...

Schaeffler szkoli przez Internet

Schaeffler Polska uruchamia cykl bezpłatnych szkoleń online emitowanych przez Internet. Pierwsze z nich odbyło się w czwartek (2.04) i dotyczyło obsługi dwumasowych kół zamachowych (DKZ). Ogromną zaletą szkolenia była możliwość zadawania pytań i wielu uczestników szkolenia chętnie z niej korzystało. Podczas szkolenia wyświetlano rysunki i animacje obrazujące złożoną budowę i działanie DKZ.

schaeffler

Czytaj więcej...

Podróbki UFI Filters

UFI fakeOd roku 1972 UFI Filters podejmuje kroki służące ochronie produktów i znaków towarowych poprzez rejestrowanie patentów i marek na wiodących światowych rynkach, a także poprzez ochronę celną. Dotychczas firma zarejestrowała 233 patenty i wzory użytkowe.

Czytaj więcej...

Brembo i Pirelli

brembo PIRELLIBrembo, światowy producent układów hamulcowych, ogłosił, że jest zainteresowany zwiększeniem udziałów w firmie Pirelli. Przyjmując długoterminowe, niespekulacyjne podejście, Brembo samodzielnie zdecydowało się zainwestować w Pirelli, którego historia, marka, wiodąca pozycja i podejście zorientowane na innowacje sprawiają, że podobnie jak Brembo jest doskonałą i szczególnie znaczącą firmą w swojej branży.

Czytaj więcej...

Program lojalnościowy Delphi Technologies

delphi SJCJeden z pierwszych w Polsce programów lojalnościowych dla warsztatów i sklepów – Delphi Team Club – obchodzi 10-lecie istnienia. Jak podaje Delphi Technologies uczestniczy w nim 10 tys. klubowiczów.

Czytaj więcej...

Nexteer Automotive pomaga

NexteerInżynierowie z polskiego centrum technicznego Nexteer Automotive w Tychach od kilku dni drukują w technice 3D przyłbice (maski), aby wspomóc lekarzy i ratowników walczących z epidemią koronawirusa. Są gotowi pomóc w uruchomieniu podobnej produkcji każdemu posiadaczowi drukarki 3D.

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem