fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 03 2021

Bosch: zwiększ zyski swojego warsztatu

ZF Aftermarket Największym Dostawcą 2020 roku

ZFwyrnionyZF Aftermarket został dwukrotnym laureatem nagrody przyznanej przez lidera na rynku dystrybucji części zamiennych Inter Cars SA.

Czytaj więcej...

Bosch na plusie

BOSCHwynikiBosch zakończył rok 2020 w Polsce z wynikiem lepszym od oczekiwanego. Skonsolidowane przychody firmy ze sprzedaży na rynku krajowym w Polsce wyniosły blisko 5,5 mld złotych (1,2 mld euro).

Czytaj więcej...

Nowy wiceprezes KYB Europe

nowy wiceprezes KYBYuto Uchida zastąpił Tetsunosuke Nagasawa w roli wiceprezesa KYB Europe GmbH.

Czytaj więcej...

Pierwsza ciężarówka z napędem wodorowym jeździ dla firmy MEWA

MEWA jest pierwszą niemiecką firmą i jedną z 20 w Europie, które korzystają na co dzień z pierwszej na świecie ciężarówki z napędem wodorowym. Kilka dni temu firma Hyundai przekazała kluczyki do takiej ciężarówki – Xcient Fuel Cell.

wodorMEWA

Czytaj więcej...

Wodór w ciężarówkach – zmiany w Daimler Truck AG

daimlerPrzygotowując się do planowanego wydzielenia z Daimler AG oraz samodzielnego wejścia na giełdę frankfurcką, spółka Daimler Truck AG ogłosiła skład nowego zarządu, a także poinformowała o zmianach organizacyjnych, które mają wejść w życie od 1 lipca 2021 r.

Czytaj więcej...

Powstaje Axalta Mobility Coatings

axaltaAxalta, producent lakierów ciekłych i proszkowych, ogłosił narodziny marki Axalta Mobility Coatings, która zastąpi dotychczasową nazwę działu Transportation Coatings, odpowiedzialnej za systemy lakiernicze skierowane do pojazdów użytkowych.

Czytaj więcej...

Nowe opakowania Valeo

valeoValeo wprowadza nową szatę graficzną opakowań swoich produktów w sektorze B2B. Zmianie nie ulega jasnozielony kolor opakowań.

W przypadku niektórych produktów (ok. 10–20%) nadal będą stosowane także klasyczne brązowe kartony. Również w ich przypadku, stosowany będzie jednak nowy wzór nadruku – pasma z białymi logotypami oraz adresem strony valeoservice.com. Nowe opakowania będą wprowadzane stopniowo, by uniknąć wycofywania z magazynów pełnowartościowych produktów w kartonach starszego typu. Może się zatem zdarzyć, że przez pewien czas do warsztatów czy sklepów będą trafiały produkty Valeo zarówno w nowych jak i starszych opakowaniach.

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem