fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

PZL Sędziszów produkuje maski klasy KN95

Zakład PZL Sędziszów intensyfikuje swoje zaangażowanie w walce z SARS-CoV-2. Spółka uruchomiła najnowocześniejszą linię do produkcji masek ochronnych klasy KN95.

maskiPZL

Czytaj więcej...

Clarios wspiera warsztaty. Kampania „VARTA.WYSTARTUJ NA NOWO.”

Po widocznym spadku ruchu drogowego, na skutek ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa, życie codzienne właściwie wróciło już do normalności. Coraz większą rolę zaczynają odgrywać samochody prywatne, które zapewniają bezpieczny przejazd do pracy, na zakupy czy na urlop – bez tłoku, z jakim trzeba się liczyć w środkach transportu publicznego.

VARTA

Czytaj więcej...

Najstarszy Kärcher poszukiwany

karcherPierwszego sierpnia ruszyła akcja „Stare na nowe” organizowana przez firmę Kärcher. Osoby posiadające stare urządzenie ciśnieniowe Kärcher lub inne mogą otrzymać 15% rabatu na zakup nowego profesjonalnego urządzenia HDS z podgrzewaniem wody.

Czytaj więcej...

Jaką przyczepę mogę holować?

W czasach koronawirusa wiele osób kupiło lub zamierza kupić przyczepę kempingową. Otrzymaliśmy kilkanaście maili od naszych Czytelników, którym podczas kontroli drogowej zabroniono dalszej jazdy z przyczepą kempingową, gdyż zestaw był niezgodny z przepisami.

coco

Czytaj więcej...

Q Service Castrol rusza z nową kampanią

Sieć Q Service Castrol przygotowała nową, letnią odsłonę kampanii „Asy Serwisowe”, która ma na celu zachęcić kierowców do korzystania z usług serwisów zrzeszonych w jej strukturach.

qserwiceCASTROL

Czytaj więcej...

WAŚ i Inter Cars wspierają warsztaty

Firma „WAŚ”, produkująca lampy samochodowe, chcąc wspomóc w trudnych czasach warsztaty, zdecydowała się na bezpłatne przekazanie Inter Cars 2000 sztuk przyłbic własnej produkcji.

pomagamypomagac

Czytaj więcej...

Opony do kampera

kamperContinental zaleca stosowanie w kamperach specjalnych opon typu „Camping Pneu” (CP). Opony te są przystosowane do postoju przez dłuższy czas w jednej pozycji z dużym obciążeniem.

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem