fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 06 2021

Toyota poszerza współpracę z Suzuki

20211027 2Toyota i Suzuki prawdopodobnie rozszerzą współpracę, koncentrując się na wspólnych produktach – podaje analityczna firma GlobalData.

Czytaj więcej...

Zapisy na Kongres SDCM

kongres SDCMRozpoczęły się zapisy do udziału w XVI Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, który organizuje Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM).

Czytaj więcej...

KYB stawia na produkcję w Europie

Fabryka KYB Advanced Manufacturing Spain (KAMS) jest najnowszą fabryką amortyzatorów KYB, która została wybudowana w celu produkcji innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie amortyzatorów na potrzeby OE oraz rynku części zamiennych.

KYB fabryka

Czytaj więcej...

Motointegrator rośnie w siłę

Na platformie przybyło we wrześniu prawie 1400 nowych warsztatów. Liczba użytkowników zbliżyła się do 12 000.

motointegrator

Czytaj więcej...

Spotkanie z Textarem

Polskie przedstawicielstwo firmy TMD Friction, właściciela marki Textar, zorganizowało szkolenie techniczne na torze doskonalenia techniki jazdy Driveland pod Warszawą. Wzięli w nim udział mechanicy z warsztatów, które dokonują zakupów okładzin hamulcowych marki Texar.

TEX1

Czytaj więcej...

Strategiczne partnerstwo Nissens Automotive z TitanX Engine Cooling

wspolpracaTitanX, dostawcą rozwiązań układów chłodzenia do pojazdów użytkowych i Nissens Automotive, specjalista na rynku posprzedażowym, dostarczający szeroką gamę produktów z zakresu układów chłodzenia silników, klimatyzacji oraz wydajności i emisji, ogłosiły zawarcie umowy o strategicznej współpracy.

Czytaj więcej...

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 wygrywa w Auto Bild

Goodyear Vector 4Seasons GEN 3Goodyear po raz drugi z rzędu został zwycięzcą testu opon całorocznych przeprowadzonego przez niemiecki magazyn Auto Bild, wyprzedzając ponad 30 innych marek.

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem