piątek 15 listopad 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Nowa fabryka Hengsta w Rawiczu

Rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania filtracyjne na niezależny rynek części zamiennych przyczyniło się do otwarcia nowej fabryki Hengst w Rawiczu.

RAWICZhengst

Czytaj więcej...

Finanse Brembo

Skonsolidowane przychody Brembo po trzech kwartałach 2019 r., w porównaniu z analogicznym okresem 2018 r., wyniosły 1,971 mln euro (-0,9% w ujęciu like-for-like).

Czytaj więcej...

ProfiAuto Show 2020

ProfiAuto Show 2020 to 17. edycja jednego z największych i najważniejszych wydarzeń targowych w Polsce. Spotkanie przyciągające do Katowic specjalistów z branży oraz pasjonatów motoryzacji, odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w dniach 30-31 maja 2020 r.

profiauto2020

Czytaj więcej...

Promocja Liqui Moly

chemiaLIQUIMOLYRuszyła kolejna promocja Liqui Moly na zakup pakietów składających się z beczki oleju Top Tec i zestawu chemii warsztatowej.

Czytaj więcej...

Wielkie otwarcie AS-PL Italia

ASotwarcie6 listopada br. został otwarty nowy oddział AS-PL w miejscowości Moncalieri koło Turynu w północnych Włoszech.

Czytaj więcej...

Petronas i kolejna promocja

petronasSYNTIUMPetronas uruchomił kolejną promocję dla warsztatów, które mają w ofercie oleje Syntium. Promocja potrwa do 30 listopada 2019 r. Warsztat lub sklep, który kupi u autoryzowanych dystrybutorów Petronas Lubricants Poland najwięcej oleju Petronas Syntium (minimalne zamówienie to 60 l) wygra główną nagrodę – wyjazd na wyścig Formuły 1 w Bahrajnie w sezonie 2020. Przewidziano także nagrody za drugie i trzecie miejsce w tym konkursie – są to zestawy gadżetów promocyjnych Petronas o wartości odpowiednio 4000 i 3000 zł.

Czytaj więcej...

Moto-Profil wśród 100 największych polskich firm

lurekMoto-Profil po raz kolejny został doceniony przez redakcję „Forbesa”. Spółka znalazła się na liście opracowywanej przez magazyn – 100 największych polskich firm z kapitałem prywatnym.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem