środa 26 wrzesień 2018

Aktualne wydanie

Jak zarobić na częściach?
001 okladka AMS06 2018Widocznie marże ze sprzedaży samochodów są niewystarczające i niektórzy producenci starają się osiągnąć dodatkowe zyski na oryginalnych częściach zamiennych. Manipulowali oni cenami części zamiennych, zarabiając w ciągu ostatnich 10 lat miliardy euro.

 Czytaj więcej>>>

KYB – cztery miliony odsłon

KYB screensFilmy instruktażowe KYB Europe Aftermarket dotyczące montażu amortyzatorów, publikowane na kanale YouTube maja już ponad 4 miliony wyświetleń.

Czytaj więcej...

AS-PL finalistą nagrody „Gryf Gospodarczy 2018”

gryf gospodarczy AS19 września 2018 r. w Dworze Artusa w Gdańsku odbyła się XIX gala Pomorskiej Nagrody „Gryfa Gospodarczego 2018”. W gronie finalistów znalazła się firma AS-PL, która była nominowana w kategorii Lider Eksportu.

Czytaj więcej...

Złoto w SAP Quality Awards CEE dla Inter Carsu

nagroda ICInter Cars otrzymał złotą nagrodę w konkursie SAP Quality Awards za zbudowany razem z firmą e-point nowoczesny system B2B e-commerce.

Czytaj więcej...

Pirelli Supplier Award 2018

pirelli awardsZrównoważony rozwój, innowacje i wysoka jakość usług to kluczowe elementy, na które firma Pirelli zwraca uwagę podczas przyznawania nagrody dla Dostawcy 2018 roku – to coroczny konkurs, w którym włoski producent opon nagradza dziewięciu dostawców wybranych spośród 10 000 firm należących do globalnego łańcucha dostaw.

Czytaj więcej...

Shell rekomendowanym dostawcą dla BMW

Oleje silnikowe Shell klasy premium będą stosowane w autoryzowanych serwisach BMW do końca 2022 roku. Shell oficjalnie potwierdził, że przedłużył partnerstwo z BMW.
shell bmw

Czytaj więcej...

Olej za olej – akcja promocyjna Inter Carsu

Do 5 października trwa nowa akcja promocyjna Inter Carsu, w ramach której klienci, kupując olej RWJ o pojemności 205 litrów, mają możliwość dodatkowego zakupu oleju hydraulicznego Jasol 20L w specjalnej cenie 20 zł netto.
oleje IC

Czytaj więcej...

FELGEO.PL zaprasza na Automechanikę

TPMSHurtownia felg aluminiowych i stalowych FELGEO.PL jako wyłączny dystrybutor CUB ELECPARTS Inc. w Polsce będzie obecna na tegorocznych targach Automechanika Frankfurt.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem