wtorek 17 lipiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Bosch, Daimler i Nvidia

Bosch i Daimler korzystają z procesorów i oprogramowania na platformie sztucznej inteligencji Drive Pegasus stworzonej przez spółkę technologiczną Nvidia.

NVIDIA

Czytaj więcej...

Pirelli: ponad 500 homologacji dla Run Flat

pirellirunflatMarka Pirelli uzyskała ponad 500 homologacji dla opon typu Run Flat, które umożliwiają kierowcom kontynuowanie jazdy nawet po przebiciu opony, tak, by mogli dotrzeć do najbliższego zakładu wulkanizacyjnego.

Czytaj więcej...

Moto-Profil awansował

Właściciel marki ProfiAuto po raz kolejny wzmocnił swoją pozycję na liście 500 największych polskich przedsiębiorstw. W jubileuszowym, 20. rankingu „Rzeczpospolitej”, dystrybutor części i akcesoriów motoryzacyjnych awansował aż o 33 miejsca.

Czytaj więcej...

Ostatnia prosta Supermechanik ELIT 2018

konkurs ELITJuż tylko kilka dni zostało na rozwiązanie zadań konkursowych w rywalizacji o tytuł Supermechanik ELIT 2018. Tegoroczna edycja pobiła rekord frekwencji.

Czytaj więcej...

Hengst nagrodzony Partslife Environment Award

hengstEkspert w dziedzinie filtracji został po raz kolejny wyróżniony za Blue.on - oszczędzającą zasoby alternatywę dla metalowego filtra typu „Spin-on”.

Czytaj więcej...

Bilstein szkoli warsztaty

bilsteinDoradcy techniczni Bilsteina odwiedzają wybrane warsztaty, które mają do czynienia z samochodami wyposażonymi w częściowe lub całkowite zawieszenie pneumatyczne.

Czytaj więcej...

Alfred Franke w zarządzie CLEPA

AFrankeAlfred Franke, prezes SDCM, został członkiem zarządu organizacji CLEPA. To organizacja skupiająca ponad 100 najbardziej znanych na świecie dostawców części samochodowych, systemów i modułów oraz ponad 20 krajowych stowarzyszeń handlowych i europejskich stowarzyszeń branżowych.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem