wtorek 11 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Akcja promocyjna na oleje Comma

Od 6 do 20 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania zapasów magazynowych trwa promocja, w ramach której klienci za jednorazowy zakup wybranego oleju silnikowego Comma mogą kupić za 1 zł netto zimowy płyn do spryskiwaczy.
promocjaICcoma

Czytaj więcej...

Dlaczego lepiej wynajmować tekstylia przemysłowe niż je kupować?

Outsourcing tekstyliów przemysłowych, świadczony przez zewnętrznych usługodawców, to rozwiązanie, które jest korzystne – pozwala oszczędzić czas i pieniądze przeznaczane na działa-nie warsztatu. Tego typu rozwiązanie oferuje system zarządzania tekstyliami firmy MEWA.
MEWAtextil

Czytaj więcej...

Sieć warsztatów RAVENOL PROFESSIONALS

mapa warsztatow RAV PRONa stronie internetowej RAVENOL PROFESSIONALS znajduje się interaktywna mapa warsztatów Ravenol Professionals, dzięki której w szybki i prosty sposób każdy odwiedzający stronę znajdzie preferowany warsztat sieci w swojej okolicy.

Czytaj więcej...

Elit Polska z większym magazynem

ELITmagazynZmiany struktury właścicielskiej w Elit Polska obejmują wiele aspektów działalności w obrębie grupy Rhiag (LKQ Corporation). Jedną z wielu korzyści jest dostęp do zasobów powiększonego magazynu centralnego w Czechach.

Czytaj więcej...

Sogefi nagrodzona w Rosji

FRAMnagrodaSogefi (CIR Group) otrzymała dwie nagrody w Rosji: Autokomponent roku 2018 i MAK 2018.

Czytaj więcej...

Pilkington świętuje

F1PW listopadzie japoński koncern NSG Group, właściciel marki Pilkington, świętował 100-rocznicę powstania. Koncern od 2006 r. jest właścicielem marki Pilkington, do której od 1993 r. należy dawna Huta Szkła Okiennego „Sandomierz”. W sandomierskiej siedzibie firmy zorganizowano spotkanie zarządu z dziennikarzami.

Czytaj więcej...

Nowy Prezes ELIT Polska

Od 3 grudnia 2018 r. prezesem zarządu ELIT Polska jest Sven Lundquist, który zastąpił na tym stanowisku Piotra Stopczyka.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem