fb logo

Aktualne wydanie

1 8 2021

Pełne artykuły

Wygląd klocka hamulcowego

Wygląd zużytego klocka hamulcowego może wiele powiedzieć na temat stanu układu hamulcowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Spotkanie warsztatów sieci Bosch Service

„Kończący się rok jest szczególny dla sieci Bosch Service ze względu na jubileusze i boom na rynku wtórnym” – ocenił Robert Dzierżanowski, kierownik ds. rozwoju koncepcji serwisowych firmy Robert Bosch. W tym roku obchodzono bowiem 100-lecie powstania sieci na świecie i 30-lecie w Polsce.

b 1

Czytaj więcej...

Scania Polska podsumowuje rok 2021

s 1Co roku, w grudniu, dziennikarze mają możliwość spotkania się z managerami Scania Polska. W kończącym się roku Scania świętowała 130. rocznicę powstania, ale podczas spotkania rozmawiano o przyszłości. Ponieważ dyrektor generalny Scania Polska, Wojciech Rowiński, jest Polakiem i inżynierem, podczas spotkania nie istniały ani bariera językowa, ani tematyczna.

Czytaj więcej...

E-podpis

E-podpis planuje wdrożyć 64% firm MSP.

podpis

Czytaj więcej...

Co decyduje o wyborze warsztatu?

znajdzwarsztatKierowcy podzielili się poprzez platformę Motointegrator.com informacjami, czym kierują się przy wyborze mechanika. Jakie wnioski z płyną badania? Na co zwrócić uwagę przy promocji swojego biznesu?

Czytaj więcej...

Denso Aftermarket „Dostawcą Roku 2021”

Denso Aftermarket zdobyło tytuł Dostawcy Roku 2021 przyznawany przez międzynarodową grupę zakupową GroupAuto International.

denso

Czytaj więcej...

Oliver Zipse ponownie prezesem ACEA

ZipseEuropejskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów (ACEA) podczas posiedzenia Rady Dyrektorów, w skład której wchodzą prezesi 16 największych europejskich producentów samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów, ponownie wybrało Olivera Zipse – Prezesa Zarządu BMW Group na drugą kadencję jako Prezesa ACEA w 2022 roku.

Czytaj więcej...

Kalendarz i jubileusz Texy

Ilustracja stworzona przez słynnego grafika z Werony jest dedykowana wyjątkowej rocznicy: w 2022 roku Texa będzie świętować trzydzieści lat działalności w świecie motoryzacji.

kalendarzTEXA

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem