fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Produkty PZL Sędziszów dostępne na platformie WOOP Automotive

PZLwoopSpółka PZL Sędziszów zwiększa dostęp do swoich produktów poprzez nawiązanie współpracy z platformą WOOP Automotive. Na platformie dedykowanej przede wszystkim sektorowi B2B dostępne będą różnego rodzaju filtry do samochodów ciężarowych, a dobór referencji odbywa się za pomocą wygodnej wyszukiwarki.

Czytaj więcej...

FUCHS w ofercie Inter Carsu

FuchsProdukty tej niemieckiej firmy oferującej środki smarne są dostępne w regularnej sprzedaży w punktach Inter Cars. Są to m.in. TIT CARGO MAXX 10W40 5L; TIT CARGO MAXX 5W30 5L oraz TIT TRUCK PLUS 15W40 4L.

Czytaj więcej...

Majowe szkolenia Magneti Marelli

W maju odbędą się kolejne szkolenia przygotowane przez Magneti Marelli.

Czytaj więcej...

Elit Polska podsumowuje akcję #ELITpomaga

elitPOMAGAEpidemia koronawirusa zaburzyła działalność wszystkich sektorów gospodarki na całym świecie. Spółka ELIT Polska od pierwszych dni aktywnie włączyła się do walki ze skutkami pandemii COVID-19. Wszechstronnymi działaniami objęto zarówno mechaników samochodowych, jak też pracowników służby zdrowia.

Czytaj więcej...

Kolejne szkolenia online

Wychodząc naprzeciw potrzebom mechaników w okresie pandemii, Schaeffler uruchomił nową ofertę szkoleń online dla mechaników. Pierwsze szkolenia odbyły się już 26 marca i dotyczyły popularnego tematu: dwumasowego koła zamachowego. Do tej pory przeprowadzono łącznie 12 sesji treningowych, w których wzięło udział ponad 400 mechaników.

repxpert

Czytaj więcej...

Wyniki Brembo za pierwszy kwartał

bombasseiW porównaniu z I kw. 2019 r. przychody Brembo wyniosły 575,9 mln euro (-13,7% lub -13,3% w ujęciu „like-for-like”), marża EBITDA ukształtowała się na poziomie 17,7% do 102 mln euro; marża EBIT 8,7% do 50,3 mln euro.

Czytaj więcej...

Które warsztaty w okresie pandemii radzą sobie lepiej?

To, że koronawirus ma wpływ na działanie większości przedsiębiorców jest oczywiste. Z naszych badań wynika, że średnia kwota strat poniesionych przez warsztaty do połowy kwietnia wynosi 23 800 zł. Natomiast ważne było dla nas aby wyraźnie pokazać, co może mieć wpływ na lepsze radzenie sobie warsztatów z pandemią – powiedział Tadeusz Kuncy prezes zarządu Moto Data, po badania przeprowadzonym na na reprezentatywnej grupie warsztatów samochodowych.

Czytaj więcej...

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem