środa 22 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Cofany przebieg pojazdu?

licznikZe stacji kontroli pojazdów dochodzą sygnały o wzmożonych wizytach klientów w celu złożenia oświadczenia o wymianie licznika i dokonania odczytu nowego licznika przez diagnostę. Prawdopodobnie chodzi o legalizację zafałszowanego wcześniej przebiegu.

Czytaj więcej...

Eliminacje do Young Car Mechanic

youngRozpoczęły się eliminacje do IV edycji konkursu Young Car Mechanic organizowanego przez Inter Cars.

Czytaj więcej...

VW Group sprzedał najwięcej

vwW 2019 r. najwięcej samochodów na świecie sprzedał VW Group – 10 336 495 aut. Niemiecki koncern na 12,2% udziału w światowym rynku, chociaż w minionym roku sprzedał o 1% mniej samochodów niż w 2018 r.

Czytaj więcej...

MAHLE uruchomi sprzedaż jeszcze w styczniu

mahle1 stycznia 2020 r. firma MAHLE Aftermarket nabyła całkowity udział w Behr Hella Service Wszystkie dotychczasowe działania Behr Hella Service zostaną przeniesione do MAHLE.

Czytaj więcej...

AS-PL ponownie w rankingu „Gazele Biznesu”

gazeleASOgłoszono wyniki rankingu „Gazele Biznesu”. Spółka AS-PL po raz kolejny otrzymała tytuł najlepiej rozwijającego się przedsiębiorstwa. Zestawienie zostało przygotowane przez dziennikarzy magazynu „Puls Biznesu” oraz analityków wywiadowni gospodarczej Coface Poland.

Czytaj więcej...

Nie cofaj licznika

Reklama uslugi cofania licznikowNowe przepisy przewidują, że za zmianę wskazań stanu licznika przebiegu pojazdu, ingerencję w prawidłowość pomiaru, dokonanie jego wymiany – grozi od trzech do pięciu lat pozbawienia wolności. Za oszustwo odpowiada zarówno ten, kto je zleca, jak i wykonawca, na przykład mechanik w warsztacie.

Czytaj więcej...

Zapisy do IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

IMG 5505Rozpoczęły się zapisy do IX edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Ich uczestnicy staną do rywalizacji w kategoriach Mechanik Zawodowy, Młody Mechanik oraz Młody Mechanik Maszyn Rolniczych. Finały odbędą się podczas targów Poznań Motor Show.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem