ŁATWE TANKOWANIE Z CASTROLEM

Okno wyszukiwarki, w którym wpisujemy poszukiwaną miejscowość z autoryzowana stacją CastrolaNa stronie internetowej Castrola www.castrol.pl, w sekcji „Narzędzia”, dostępna jest zakładka: „Gdzie kupić olej?”, w której znajdziemy wyszukiwarkę lokalizującą autoryzowanych dystrybutorów Castrol.

Okno ze skróconymi wynikami wyszukiwania stacji tankowaniaWyszukiwarka działa w bardzo prosty sposób: po kliknięciu na napis „Gdzie kupić olej?”, pojawia się okno dialogowe z napisem „Miasto”, w które wpisujemy poszukiwaną miejscowość. Następnie po wybraniu opcji szukaj, pokazuje się nowe okno z wypisanymi dystrybutorami (podane są wszystkie dane teleadresowe), którzy podani są w kolejności usytuowania stacji od wybranej przez nas lokalizacji. Po najechaniu na wybranego dystrybutora, u góry strony na mapie, pokazuje się jego dokładna lokalizacja.  
Szczegółowa lokalizacja i dane teleadresowe poszukiwanego obiektu
Klientom, którzy szukają autoryzowanych przedstawicielstw Castrola w mniejszych miastach, wyświetli się lista serwisów w promieniu ok. 50 kilometrów od poszukiwanej miejscowości.
 
Fot. Castrol