fb logo

Aktualne wydanie

AMS 06 2022e

Wielki Rajd - rozpoczęty

1Inter Cars SA zaprasza do konkursu Wielki Rajd, który właśnie się rozpoczął!

Wielki Rajd to konkurs, którego zwieńczeniem jest Gala Mistrzów Warsztatu –impreza dobrze znana klientom Inter Cars, ponieważ organizowana jest już od wielu lat. Udział w Gali ma prestiżowe znaczenie i stanowi wspaniałą okazję do spotkania w gronie przedstawicieli czołowych warsztatów, dostawców oraz mediów branżowych. W tym roku impreza odbędzie się w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, 13-15 czerwca 2014 roku.


Konkurs Wielki Rajd będzie natomiast trwał od 1 lutego 2014 do 15 maja 2014. Jego zasady będą zbliżone do tych z ubiegłego roku. II edycja Wielkiego Rajdu będzie polegała na tym, aby w określonym czasie kupować produkty wybranych dostawców m.in. Bosch, Castrol czy ZF (ZF Parts, Sachs, Lemfoerder). W ten sposób klienci będą gromadzić punkty na swoim koncie. Ich stan, podobnie jak w poprzedniej edycji, będzie można sprawdzać on-line.

 

Rejestracja konieczna
W konkursie Wielki Rajd mogą wziąć udział wszyscy klienci Inter Cars SA, którzy zarejestrują się do 28 lutego 2014 roku na stronie internetowej www.galamistrzow.pl, wypełniając krótki formularz. Należy pamiętać o rejestracji, ponieważ jest to warunek konieczny, aby klient został zakwalifikowany do konkursu. Uczestnicy zostaną podzieleni według trzech kategorii: warsztat rynku osobowego, sklep z warsztatem rynku osobowego lub rynek ciężarowy (warsztat, sklep z warsztatem, firma transportowa).
Przez cały okres trwania konkursu, czyli od 1 lutego do 15 maja, klienci będą zbierali punkty za zakupy w Inter Cars produktów dostawców wskazanych w regulaminie konkursu. Regulamin z zestawieniem dostawców dostępny jest na stronie internetowej.
Zasada jest prosta – im więcej wydanych pieniędzy na premiowane produkty, tym wyższe miejsce w rankingu. Dlatego w czasie trwania promocji będzie można sprawdzać swoje miejsce na liście, wpisując numer klienta w specjalnej wyszukiwarce na stronie www.galamistrzow.pl. Dzięki temu będą mogli Państwo kontrolować swoją pozycję i podjąć w związku z tym odpowiednie działania. Tak jak w sportach motorowych, także w przypadku Wielkiego Rajdu ważne jest obranie odpowiedniej strategii. W sytuacji, kiedy do zajęcia oczekiwanego miejsca będzie brakować kilku punktów, można będzie nadrobić straty poprzez zakupy danych grup produktowych.

Nagrody dla każdego

W tym roku została zwiększona liczba nagród, więc nie tylko najwięksi zawodnicy mają szanse w Wielkim Rajdzie.
Tradycyjnie podstawową nagrodą będzie uczestnictwo w Gali Mistrzów Warsztatu. Tym razem odbędzie się ona w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, w którym 500 klientów z największą liczbą punktów spędzi aż 3 dni. Na miejscu, oprócz wielkiej wieczornej uroczystości, będzie na nich czekać mnóstwo atrakcji. Na Galę pojedzie po 200 klientów z kategorii warsztat rynku osobowego i sklep z warsztatem rynku osobowego oraz 100 klientów z kategorii rynek ciężarowy.
Każdy z uczestników Gali będzie miał szansę wrócić z Mikołajek z nagrodą główną, czyli walizką pełną gotówki w formie bonów zakupowych o wartości 100 000 zł lub z jedną z nagród dodatkowych o wartości 50 000 zł i 10 000 zł. To jednak nie wszystko, nagrody otrzymają kolejno najlepsi klienci poszczególnych kategorii według rankingu.
1. miejsce – 50 000 zł
2. miejsce – 30 000 zł
3. miejsce – 20 000 zł
4. miejsce – 10 000 zł
5. miejsce – 5 000 zł
6-10. miejsce – 3000 zł
11-15. miejsce – 2000 zł
Nagrody według rankingu dotyczą wszystkich kategorii, dlatego należy liczyć je potrójnie! Nagrody będą wydawane w bonach zakupowych, które są pełnoprawnym środkiem płatniczych we wszystkich filiach Inter Cars SA na terenie Polski.
Klienci, którzy nie zakwalifikują się do uczestnictwa w Gali Mistrzów Warsztatu, nie zostaną z pustymi rękoma, ponieważ upominki przewidziane są dla drugiej pięćsetki klientów biorących udział w Wielkim Rajdzie.


Prawdziwe motoryzacyjne emocje
W ubiegłym roku z entuzjastycznym przyjęciem uczestników spotkały się tzw. Odcinki Specjalne, dlatego organizatorzy zdecydowali się kontynuować tę formułę również w tym roku. Są to dodatkowe miesięczne konkursy premiowane podwójną liczbą punktów. Uczestnicy, którzy w tych krótkich odcinkach zdobędą największą liczbę punktów, otrzymają jeszcze nagrody w trakcie trwania promocji. Będą mogli uczestniczyć w rajdowych spotkaniach w towarzystwie znanych nazwisk motor sportu, m.in. Krzysztofa Hołowczyca, który również w tym roku będzie twarzą Wielkiego Rajdu.
Spotkania te odbędą się w marcu, kwietniu i maju 2014 r. Nowością będą spotkania dla klientów rynku pojazdów ciężarowych, tak aby i oni mieli możliwość poznać smak prawdziwej rajdowej przygody w samochodzie ciężarowym. Będzie jeszcze więcej atrakcji związanych z motorsportem, znane nazwiska, szkoła jazdy a także jedyny w swoim rodzaju drift ciężarowy.
Komfort, blichtr i wyjątkowe okoliczności przyrody
Tradycją już jest organizacja Gali Mistrzów Warsztatu w hotelach sieci Gołębiewski. Co roku zapraszamy klientów w miejsca otoczone górami, lasami lub jeziorami. Wcześniej oprócz Mikołajek nasi klienci mogli odwiedzić Wisłę i Karpacz. Aktywni mogli korzystać z przepięknych szlaków, chodzić po górach, pływać w jeziorach lub spacerować po lasach. Hotele Gołębiewski oprócz zachwycających krajobrazów i wypoczynku oferują wysoki standard, który jest odpowiedni dla formatu Gali Mistrzów Warsztatu. Charakteryzują się profesjonalną obsługą błyskawicznie spełniającą życzenia gości, doskonałym jedzeniem oraz komfortowymi pokojami. Panie będące na Gali mogą liczyć na kompleksowe usługi spa oraz zabiegi pielęgnacyjne i upiększające. Nie lada gratką w Mikołajkach dla żeglarzy jest przystań hotelowa, gdzie można przycumować swoją łódź. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, żeby na Galę nie tyle co dojechać co dopłynąć. Dzieci natomiast będą mogły spędzać całe dni w hotelowym parku wodnym Tropikana.
Należy pamiętać też, że Gala Mistrzów Warsztatu, jest niezwykle atrakcyjnym wydarzeniem. Na Gali czeka na Państwa wielkie „show” z nominacjami w danych kategoriach, profesjonalną konferansjerką i odpowiednią celebracją ogłaszania finalistów oraz ich przemówieniami. Każdy, kto był na wcześniejszych edycjach, wspomina niezwykłą atmosferę panującą podczas tej ceremonii. Gala Mistrzów Warsztatu to impreza, na której ważny jest również program artystyczny i rozrywkowy na najwyższym poziomie. Podczas poprzednich edycji wystąpiły takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak Perfect, Krzysztof Krawczyk, Maciek Maleńczuk czy KORA. Nie zabrakło również występów czołówki polskich kabaretów, a konferansjerami byli m.in. Maciej Stuhr, Iwona Pavlović i Patrycja Kazadi. W tym roku szykujemy dla Państwa równie bogaty program z udziałem gwiazd polskiej estrady i osobowości z ekranów telewizyjnych.
Z okazji Gali Mistrzów Warsztatu, Inter Cars SA przygotowuje dla swoich klientów dwa, specjalne wydania Wiadomości Galowych. Pierwsze będzie dystrybuowane wśród klientów w lutym w podobny sposób jak regularne wydania Wiadomości IC. Zamieszczone tam będą wszystkie, szczegółowe informacje dotyczące konkursu Wielki Rajd oraz Gali Mistrzów Warsztatu. Drugie wydanie będzie dystrybuowanie wśród uczestników Gali na miejscu w Mikołajkach. Będzie to swoisty przewodnik i informator dla naszych gości, dzięki któremu nie umknął im żadne atrakcje w ramach tego wydarzenia.
Więcej informacji o konkursie Wielki Rajd i Gali Mistrzów Warsztatu:
Infolinia: 22 714 11 00
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa: www.galamistrzow.pl

 

 

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem