sobota 20 kwiecień 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

2019 Kartka Wielkanocna

Koncern Fuchs w gronie najlepszych dostawców Volkswagen Group

VW Award Kombi Totale und Ausschnitt 06-2014

 

W czerwcu Volkswagen Group AG ogłosił i nagrodził najlepszych dostawców części i materiałów dla swoich fabryk. Spośród wszystkich firm współpracujących z tym producentem samochodów  wybrano najlepszych 18 partnerów. Koncern FUCHS EUROPE SCHMIERSTOFFE GMBH znalazł się w  tym zaszczytnym gronie, wyróżnionym nagrodą Volkswagen GROUP AWARD 2014.


- Nasza nagroda  - Volkswagen Group Award - to swego rodzaju małe mistrzostwa świata - zdobywcy tej nagrody to światowa czołówka. – powiedział podczas wręczenia nagród  prof. Martin  Winterkorn,  Prezes Zarządu Volkswagen Group AG  -  Przemysł motoryzacyjny stoi przed gwałtownymi zmianami. Volkswagen nie tylko stale podejmuje wyzwania stawiane przez rynek, ale również stara się być siłą napędową motoryzacji przyszłości. W tym celu staramy się przenieść nasze relacje z dostawcami na zupełnie nowy poziom - dodał prof. Winterkorn.
Grupa Volkswagen uhonorowała swoich najlepszych dostawców już po raz 11. Firmy, które zwyciężyły wyróżniają się pod kątem potencjału innowacyjności, jakości dostarczanych produktów, specjalistycznej wiedzy  czy zarządzania projektami.  W tym roku, w zaszczytnym gronie uhonorowanym Volkswagen Group Award znalazło się 18 firm z całego świata.

 VW Award Kombi Totale und Ausschnitt 06-2014

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem