środa 26 czerwiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

2500 serwisów Castrol Service Plus

Castrol Service Plus to program dla warsztatów niezależnych uruchomiony przez firmę Castrol w 2014 r., Niedawno dołączył do niego serwis nr 2500. To pokazuje, że rynek czekał na taką ofertę, która jest dostępna dla każdego, nawet niewielkiego warsztatu.

6-cpsNawiązując współpracę warsztat otrzymuje materiały pomocnicze m.in.: tabele doboru środków smarnych, przywieszki wymiany oleju, książeczki serwisowe, tablicę z nazwą warsztatu. Pracownicy mogą dostać też kombinezony robocze Berendsen, a firma zapewnia dostawę, serwis, i oznakowanie personalne wraz z dowozem i wymianą zużytych kombinezonów.
Castrol Service Plus zapewnia również dostęp do szkoleń – technicznych i produktowych, podczas których uczestnicy poznają zasady prawidłowego dobierania i stosowania olejów oraz innych płynów eksploatacyjnych. Bardzo często właściciele pojazdów polegają na opinii mechaników przy doborze olejów i produktów smarnych. Przeprowadza się też szkolenia sprzedażowe, podczas których uczestnicy dowiadują się, jak odpowiadać na trudne pytania, rozwiązywać problemy, zdobyć zaufanie i budować relacje z klientami.
Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.warsztat.castrol.pl.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem