fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

LUKOIL wypożycza przyczepy

Od 10 czerwca na wybranych stacjach LUKOIL można na 4 i 24 godziny wypożyczyć przyczepę, którą będzie można przewieźć ładunek do 500 kg.

6-lukoil

Żeby wypożyczyć przyczepę potrzeba wystarczy wypełnić wniosek i okazać uprawnienia do kierowania pojazdem. W przypadku wypożyczenia przyczepy na 4 godziny opłata wynosi 40 zł, a w przypadku 24 godzin – 50 złotych. Za usługę klient może zapłacić w dowolny, akceptowany na stacjach LUKOIL, sposób. Wszystkie przyczepy posiadają aktualne badanie diagnostyczne i są dopuszczone do ruchu.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem