fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Nowe laboratoria z Centrum Technicznym Delphi w Krakowie

Otwarte 26 lipca 2000 roku Centrum Techniczne Delphi w Krakowie jest wiodącym ośrodkiem badawczo-rozwojowym branży motoryzacyjnej w regionie. Obecnie krakowski oddział Delphi zatrudnia około 1300 osób i i mieści się w dwóch siedzibach, łącznie z ukońcoznymi w czerwcu laboratoriami. Projekt rozbudowy Centrum Technicznego Delphi w Krakowie zrealizowano w latach 2013-2015 przy wsparciu funduszy Unii Europejskiej.

6-ctd

Centrum powiększono o 2000 m2 laboratoriów. Rozbudowa sprawiła, że krakowski ośrodek Delphi jest największym wielooddziałowym centrum technicznym koncernu w Europie. Dzięki rozbudowie tego centrum Delphi stworzyła w Krakowie 200 miejsc pracy – zarówno w działach inżynieryjnych, jak też w zakresie usług wspólnych.
Krakowskie centrum badawczo-rozwojowe wspiera kluczowych klientów Delphi w zakresie elektroniki i bezpieczeństwa, architektury elektryczno-elektronicznej oraz systemów kontroli emisji. Doświadczenia obejmują testy, walidację produktów oraz rozwój tych technologii, w szczególności sterowników, przełączników i multimediów.
Wiodącym profilem krakowskiego centrum badawczo-rozwojowego Delphi stała się zaawansowana elektronika, w tym systemy aktywnego bezpieczeństwa.
Oprócz badań i rozwoju, Delphi w Krakowie rozwija swoje centrum usług wspólnych (funkcje korporacyjne), zapewniając wsparcie organizacji w regionie i na świecie, rekrutacja do niego ciągle trwa. Krakowskie zaplecze inżynierskie stale poszukuje nowych pracowników.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem