czwartek 18 lipiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Profesjonalna platforma dla mechaników

Ruszyła profesjonalna platforma dla mechaników i osób zawodowo związanych z motoryzacją: www.teamtotalpro.pl.

Team TOTAL Pro ma za zadanie wspierać właścicieli warsztatów w prowadzeniu ich biznesu, a mechaników – w ich codziennej pracy. To także miejsce, w którym można znaleźć szereg porad ekspertów oraz wymieniać się wiedzą i własnymi doświadczeniami. Z platformy mogą korzystać również miłośnicy czterech kółek, poszukujący porad i inspiracji – powiedział Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny TOTAL Polska.

Team TOTAL Pro to rozszerzona dla warsztatowców oferta przeznaczona dla wszystkich miłośników motoryzacji, dla których przeznaczony jest projekt Team TOTAL (www.teamtotal.pl), który tworzą:

  • Klaudia Podkalicka, Hubert Ptaszek – polscy kierowcy rajdowi młodego pokolenia. Jaki jest sposób na osiąganie najlepszych czasów, jak bezpiecznie jeździć po polskich i europejskich drogach, czy hamowanie silnikiem się opłaca – to tylko niektóre z ich porad.
  • Adam Klimek – filar Team TOTAL, posiadający bogatą wiedzę techniczną. Będzie on służył radą i pomoże rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany problem z samochodem. Z jego doświadczenia będą mogli skorzystać również specjaliści.
  • Patryk Mikiciuk – dysponujący szeroką wiedzą, podpowie, na co zwrócić uwagę podczas wyboru samochodu, jakich modeli unikać oraz jak przygotować się do zakupu pierwszego auta, podzieli się także najświeższymi nowinkami ze świata czterech kółek.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem