sobota 19 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Nowe świece zapłonowe DENSO

DENSO z rozmachem wprowadza na rynek wtórny świece zapłonowe Iridium TT. Nowe świece są promowane kampanią „Track to Track (T2T)”.

Rebecca Jackson (Wielka Brytania) i Natalia Freidina (Rosja)

Kampania ma przywrócić zapomniane dziedzictwo Formuły 1 w Europie i zaangażowanie DENSO w rozwój sportów wyścigowych.

Przy okazji dziennikarze mogą poznać techniczne walory świec zapłonowych tej firmy. Na europejskich torach kierowcy wyścigowi – Rebecca Jackson (Wielka Brytania) i Natalia Freidina (Rosja) – toczą pojedynek w jeździe na czas. Trasa kampanii przebiega z Moskwy, przez tory: w Poznaniu, Masaryka w Czechach, austriacki Österreichring, a także słynny Spa-Francorchamps i zakończy się na Brands Hatch w Wielkiej Brytanii.

Lotus ExigeŚwiece Iridium TT stanowią rozszerzenie istniejącej linii produktów – niklowych świec TT, które zostały wprowadzone na rynek w 2008 r. i cieszą się dużym powodzeniem. Obecnie linia świec zapłonowych TT DENSO niklowych i Iridium składa się z 35 numerów katalogowych, które pokrywają ponad 90% europejskiego parku pojazdów. O walorach tych świec napiszemy w innym tekście.

Prelegenci DENSO, kierowcy oraz dziennikarze spotkali się w Polsce 30 październikaPrelegenci DENSO, kierowcy oraz dziennikarze spotkali się w Polsce 30 października na Torze Poznań. Po prezentacji dotyczącej świec zapłonowych dziennikarze mogli jeździć slalomem repliką Lotusa Seven, a na torze m.in.: Audi R8, Porsche 911, Lotusem Exige. Jazda każdym z nich to ogromna przyjemność!Lotus Seven

Kolejne etapy kampanii można będzie śledzić na stronie: www.densotrack2track.com

Zobaczcie film na YouTube

Twitter: @DensoPartsEU

Rebecca Jackson i Ryszard PolitInstagram: @DensoPartsEU

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem